Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy a samsung s24 ultra

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 16
  • 0

Przedłużenie umowy a samsung s24 ultra

cześć,

Na dniach kończy mi się umowa, czekam na nowe galaktyki od samsunga. Patrzyłem na opcje przedłużenia i nie wszystkie telefony są w przedłużeniu jak na przykład w zakupie bez abonamentu. Czy premierowe urządzenia samsunga, czy przedpremierowe, będą dostępne przy przedłużeniu umowy? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 453
  • 3884
  • 20

Przedłużenie umowy a samsung s24 ultra

Patrząc na to co było wcześniej to będą jak najbardziej dostępne. To byłby strzał w kolano gdyby nie dali tak wyczekiwanych sprzętów do utrzymania.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 453
  • 3884
  • 20

Przedłużenie umowy a samsung s24 ultra

Patrząc na to co było wcześniej to będą jak najbardziej dostępne. To byłby strzał w kolano gdyby nie dali tak wyczekiwanych sprzętów do utrzymania.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18666
  • 53448
  • 726

Przedłużenie umowy a samsung s24 ultra

@lubie_placki jak koniecznie chcesz konkretny model Samsunga, to możesz przejść z umową na czas nieokreślony (może być abonament miesięczny wyższy), jak tylko pojawi się odpowiedni model w promocji, podpiszesz przedłużenie umowy na czas określony z interesującym urządzeniem.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 16
  • 0

Przedłużenie umowy a samsung s24 ultra

Super, dzięki @Kimiriko za konkret.

@ketrasaArtur  chyba nie do końca zrozumiałeś mój plan, chodzi mi o konkretnie przedłużenie umowy w momencie kiedy pojawi się przedsprzedaż samsunga s24 ultra. Czy będzie wtedy dostępny, ale również dzięki za odpowiedź.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Przedłużenie umowy a samsung s24 ultra

@lubie_placki  no i już masz możliwość przedłużenia połączonego z przedsprzedażą od Orange [do 30.01.2024 r.] Przedsprzedaż serii Samsung Galaxy S24 w Orange - Nasz Orange - 383274