Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

Za pół godziny będą placki ziemniaczane...komu już ślinka cieknie? Emotikon: Mrugający


O bulwa @Anonim - ja chcę, prześlij mi parę mailem Emotikon: Język


To ja poproszę kurierem! Tylko po cichutku, bo mam tu parę osób w pracy i mogłoby dla wszystkich nie starczyć 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Jasne kurierem do Ciebie @bluesmanniak  🙂

Czuję, że @Anonim pochłonął już wszystkie placuchy , a dla nas zostawił  talerze - ale do umycia 🤣🤣🤣

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Grzech obżarstwa mną zawładnął i spałaszowałem sztuk 12. Został na talerzu jeden nadgryziony i jeden cały już zimny...w sam raz dla mojego psa. Nie martwcie się, może już nie za mojego żywota, ale na bank...bank zapachów powstanie i wszelkie techniczne udogodnienia pozwolą Was nasycić Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18469
  • 52838
  • 714

Pogaduchy

@Anonim widać teraz jak się wygodnie wylegujesz po tak ciężkim spożyciu Emotikon: Mrugający

 

Narobiłeś mi smaku. Kończę tą robotę i jadę do domu też coś dobrego przyrządzić Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

A nie mówiłam 😭 wziął i zjadł 😯 obżartuch z tego @Anonim  - Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

A nie mówiłam 😭 wziął i zjadł 😯 obżartuch z tego @Anonim  - Emotikon: Język


@wscieklaewka , przyznałem się bez bicia do grzechu...mea culpa. Dopiero teraz zamknę kompa @ketrasaArtur  i "poukładam" sobie placuszki...na dowolnie wybranym boku Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Za pół godziny będą placki ziemniaczane...komu już ślinka cieknie? Emotikon: Mrugający


Mnie zrobiłeś smak na placki... doczekam do piątku, zawsze w ten dzień mam placki 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18469
  • 52838
  • 714

Pogaduchy

@Anonim ale cierpień zadajesz. Nie dość, że już kałuża ze ślinki się zrobiła, to jeszcze odpoczyneczek.

Ładnie to tak kusić Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

On zawsze tak o tej porze idzie na sjestę @ketrasaArtur 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18469
  • 52838
  • 714

Pogaduchy

Taki to pożyje, no nie @wscieklaewka Emotikon: LOL