Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  a może to on gra komisarz Alex tak podobne są 😄


Tam jest pies, ale Axa dała by radę zagrać, szybko się uczy komend i bardzo ciekawa jest, pewnie by jej się ta rola spodobała 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  i potem by kanapki kradła ci jak na serialu 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  i potem by kanapki kradła ci jak na serialu 😄


A jak myślisz się zachowują przy mnie, chwila nieuwagi i kanapka bez szynki czy innego dodatku, potem na bok idą i potulnie patrzą, gdzież bym ja ci zjadł coś 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  wiesz zawsze mogą twój obiad zjeść a Miskie ze swoją suchą karmą ci dać  do jedzenia 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Pieski mają specjalne pożywienie, jak jakiś kotlet czy co innego zostanie, to ekstra dostają, ale one makaronu/ ryżu/ kaszy nie lubią, karma sucha i konserwy, czasem coś ekstra ugotuję im @Citi2017  😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Tu poprzedni Owczarek "Kaya" > ten niestety uciekł i go nie odnalazłem, był łagodny to pewnie go ktoś złapał i tyle.

Owczarek Niemiecki


@Anonim , mnie ktoś takiego samego "podprowadził" i miesiąc go nie było. Wrócił "z niewoli" ze lśniącą sierścią i było widać dobre karmienie. W tym samym dniu oszczeniła mi się suczka podarowana przez kumpla, która przywitała wędrowca dziewięcioma szczeniętami Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  moja Kaya niestety nie wróciła, obszedłem okolicę a dalej objeżdziłem, ślad po niej zaginął, więc po 2 miesiącach kupiłem Axe od znajomego, bardziej przywiązana do posesji, nawet jak brama otwarta, nie wybiegnie na ulicę, wraca na zawołanie 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Chińczyki Ci podprowadziły. U nas na za...jeszcze ich nie było Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Chińczyki Ci podprowadziły. U nas na za...jeszcze ich nie było Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Raczej nie, bo pies pobiegł w przeciwnym kierunku do miasta, chyba że tam też azjatycki łapacz działa, kucharz wietnamski pewnie by się ucieszył, bo piesek był młody/ zdrowy i dobrze karmiony.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Skąd wiesz, czy rakarze nie byli w zmowie z azjatami?