Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

Już któryś raz z rzędu zaczynam nową stronę.Chyba się za bardzo rozgadałem 🙂🙂.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@DawidOrangenapisał(-a)

Trzeba na forum urządzić jakąś wigilię 🙂🙂.


Jak ktoś ma rodzinę, to będzie ciężko. Duchowe wsparcie muzyką i wirtualnym opłatkiem tak. W realu jest sporo miejsc dla osamotnionych i temu też służą akcje przedświąteczne dobrych ludzi dla potrzebujących. Nie da się być wszędzie. Poza tym, są różne życiowe zakręty. Jak ktoś potrafi na forum rozjaśnić choć trochę magię świąt, to zapraszamy do wspólnego włączenia na pogaduchach. Tutaj już robi się magicznie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

@Anonim 

 

Właśnie o to mi chodzi Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16074
  • 84

Pogaduchy

@Anonim   dobry pomysł trzeba jeszcze załogę poprosić w strona startowa został zrobiona świąteczna ciekawe czy zgodzą się @Anonim  jesteś Herosem masz super mocy szybkiej pomocy jest ktoś z nasz Orange teraz ?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

Chyba dostałem prezent świąteczny-Kapitan Charyzma Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

Nic tylko się cieszyć Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16074
  • 84

Pogaduchy

@DawidOrange  Gratulację


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

Dzięki.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@DawidOrange , to się już dzieje za Twoją sprawą, @Citi2017  i @ketrasaArtur  Emotikon: Bardzo szczęśliwy Dla każdego coś miłego. Ale wiecie co? Mnie zawsze za serce chwyta Cicha noc...taki magiczny utwór...tylko on jest wskazany nie wcześniej, niż na Wigilię. Więc @DawidOrange  jak masz ochotę, to puścisz 24 grudnia? Teraz trochę nie wypada psuć magii.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim   dobry pomysł trzeba jeszcze załogę poprosić w strona startowa został zrobiona świąteczna ciekawe czy zgodzą się @Anonim  jesteś Herosem masz super mocy szybkiej pomocy jest ktoś z nasz Orange teraz ?


@Citi2017 , będziemy naciskać na wystrój i magię. Nic o nas, bez nas...taką mają misję Herosi, że tak nieskromnie się wyrażę. A @DawidOrange , gratulacje Panie Kapitanie Emotikon: Bardzo szczęśliwy