Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18727
  • 53621
  • 735

Pogaduchy

@Citi2017 za mało informacji, żeby coś napisać konkretnego. Z opowieści osób obsługujących żurawie, najczęściej uszkodzeniu ulegał sam silnik z powodu nadmiernej jego eksploatacji. Przy wysokiej temperaturze przegrzewają się uzwojenia, co powoduje zwarcie i silnik jest już martwy. Przewijanie lub wymiana na nowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18727
  • 53621
  • 735

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Co się tak gorączkujesz @ketrasaArtur ? Tutaj przytną uszka, tam wykopią do pogaduch i będzie rachunek na plus Emotikon: Język Nie nadaję się na terapeutę. Mogę tylko zmobilizować @Citi2017  pozytywnym kopem do wyzbycia się tej wstrętnej cechy. Ciekawe, jak Jego dziewczyna wpływa na morale? 


Mi bardziej chodziło, że tu jest temat do wyzewnętrzniania się na dowolny temat, a przy okazji napijemy kolejne strony do 1 k Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Dla Krzysia przyda się pozytywny kop do wykopania jego niewdzięcznego marudzenia Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  to czego nie potrafisz naprawić ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18727
  • 53621
  • 735

Pogaduchy

@Citi2017 może inaczej pytanie: Co umiem naprawić? Bo to czego nie umiem, to długa lista Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18727
  • 53621
  • 735

Pogaduchy

Może by tak zdać relację, co m nie spotkało ciekawego w środę. Zaraz zabiorę się za posty w tej sprawie Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18727
  • 53621
  • 735

Pogaduchy

@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  ja wiem że za dużo przesadziłem by mi dali Herosa @Aśka_M @Kinga  fajne dziewczyny ale pewno patrzą by być idealnym jak one  🙂 Emotikon: Mrugający


Uważam, że nie masz czym się martwić. Poczekaj cierpliwie. Niedługo będzie wybieranie Herosów, więc wszystko się wyjaśni. Aktywność masz sporą, więc myśl pozytywnie i ja uważa, że jesteś na dobrej drodze do Herosa Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  i @Anonim  macie tyle wiary 😄


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

🙂🙂.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@ketrasaArtur  i @Anonim  macie tyle wiary 😄


@Citi2017 , wiara czyni cuda i góry przenosi (nie dosłownie skały) Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy

@Kingai @Aśka_M mogą mieć inne zdanie  do do mnie i mnie mnie za nie godnego tego stanowiska 😄