Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur  może to rzeczywistość równoległa, fajnie że nadal z wami jestem 😃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Pogaduchy

@Anonim ja też się bardzo cieszę. Bo fajnie się pisze z Tobą i @Citi2017 , który gdzieś nam zaginął Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6522
  • 15948
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur już jestem 😛 WC wołało mnie 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Pogaduchy

@Citi2017 no 33 minuty??? Co ty tam robiłeś??? Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: LOL


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Pogaduchy

No cóż chłopy. Było miło, ale trzeba się do odpoczynku szykować. Do zobaczenia na NO rano. Spokojnych snóff Emotikon: Język


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Pogaduchy

Witam z samego poranka, a w szczególności bardzo pracowitą dziś @wscieklaewka Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Miałaś bardzo pracowity dziś wczesny poranek ?? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18436
  • 52710
  • 710

Pogaduchy

Uważam @Anonim  że się mylisz. U mnie w pracy od ponad dwóch miesięcy działa system identyfikacji pracownika przechodzącego przez bramki. Połączenie kamerki z czytnikiem kart i w bazie danych jest identyfikowana łącznie ze zdjęcie. Więc jak najbardziej jest możliwość przetwarzania danych osobowych. 

Urzędnicy przecież też mają autoryzacje na stanowiskach pracy. Wystarczy z czujnikiem uśmiechu zgrać w bazie/systemie kto loguje się na stanowisku i mamy już pełne przetwarzanie danych przypisane do uśmiechniętego pracownika / urzędnika Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

______________

* Wpis został przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6522
  • 15948
  • 84

Pogaduchy

Witam wszystkich o poranku deszczowym 😕 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dzień dobry w deszczowe przedpołudnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy Byle do wiosny Emotikon: Bardzo szczęśliwy   i do następnego słonecznego widoczku. @Citi2017 , przetrwamy, co nie?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6522
  • 15948
  • 84

Pogaduchy

@Anonim musimy chłopaki i dziewczyny jaka jest u was pogoda