Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  ale jej upasłeś 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  ale jej upasłeś 😄


@Citi2017 , ja widziałem większe u pasjonatów Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pięknie wyskakują ponad lustro wody z wielkim hukiem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  jakby @Anonim  zrobił staw na całej posesji, to rybki by tak wypasione nie były, tak to brak im ruchu i lekko się spasły 😃

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , ponad 30 m³ wody uważasz za mało? Duży basen składany ma podobno ok 28 m³.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  żartowałem 😂 Ja pieskom udostępniłem całą posesję, niech biegają gdzie chcą, tylko na ulicę im nie wolny wiać, ale to chyba załapały, wolą na spacer iść na smyczy 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , też byś w żart obrócił, że mój pies jest gruby i ma mały wybieg, bo faktycznie jest napakowany, a goni jak oszalały...zwłaszcza za piłką, której nijak nie może przegryźć, bo spuściłem troszkę powietrza Emotikon: Bardzo szczęśliwy Ciebie te jego 40 kg by przewróciło, chociaż kawał chłopa z Ciebie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@ketrasaArtur , przystopuj, bo na Ciebie też psa napuszczę Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Moja Axa niewiele ma mniej niż 40 kg, kilka razy mnie przewróciła, jak ma głupawkę, to skacze z rozpędu na mnie 🤣 Trzeba uważać przy takim dużym psie, ale zabawy robimy na trawie, nikomu nic się nigdy nie stało 🤣

Jeszcze dodam, pieski czekają na przyzwolenie do wygłupów, oba są usłuchane, jak zacznę zabawę to wygłupiają się na max, mniej zestresowane są dzięki temu i trochę się przy tym nagimnastykujemy, wszystko dla dobrej kondycji 😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18460
  • 52783
  • 713

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)
.....

@ketrasaArtur , przystopuj, bo na Ciebie też psa napuszczę Emotikon: Mrugający


Nie boję się psów, nawet z groźnymi odpowiednio podchodząc dam sobie radę Emotikon: Mrugający

Już wstępnie przejrzałem co się działo podczas mojego wypadu, a działo się troszkę Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  Axa jest szalona bo jej pan jest szalony 😁

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , na pazury zwłaszcza trzeba uważać, gdy skacze z radości, ale on wie, że na moich warunkach może. Jak widzę, że chce więcej, to stanowcze nie wolno wytrąca go z takiego zamiaru. Potrafi się też obrazić po tym powiedzeniu i idzie w kierunku budy. Psychologicznie trzeba podchodzić podczas zabawy.