Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7792
  • 80

Pogaduchy

@Anonim ale mi przypomniałeś stargate ;)! Atlantisa, to obejrzałem z 2 razy tylko, ale 10 sezonów podstawowego stargate to 4 razy widziałem i czuję, że może niedługo ponowie oglądanie 😉 Brakuje serialu z tego universum ...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Rafał  Gwiezdne Wrota też mam całe, na SF to puszczali, więc nagrywałem jak leci, szkoda że dalej tego nie ciągną, Atlantyda jest mega fajna 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7792
  • 80

Pogaduchy

To prawda, najmniej mnie wciągnął stargate universe, ale była to poniekąd kontynuacja, to ze względu na sentyment się oglądało ... Czekałem jeszcze na grę MMO - miała być, ale niestety projekt upadł. Fani zrobili zalążek symulatora centrum dowodzenia, ale póki co - niestety nic więcej.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Rafał  Stargate Universe oglądałem, ale akcja była słaba, jak telenowela, niewypał a nie kontynuacja Stargate SG-1 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7792
  • 80

Pogaduchy

To mamy takie same odczucia 😉 Może kiedyś taki np Netflix albo HBO się pokusi o nową wersję, albo kontynuację ... to by było coś ... w najbliższym czasie zostaje czekać na premierę Wiedźmina 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Aaa, kotki dwa...dobranoc Emotikon: Bardzo szczęśliwy Było miło z Wami pogadać Emotikon: Bardzo szczęśliwy