Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72  kto tam wie, może pożyjemy dłużej 😆


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Anonim  niepoprawny optymista z Ciebie 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18647
  • 53389
  • 723

Pogaduchy 2.0

Statystyki ruchu w sieci Orange w okresie świątecznym i sylwestrowym:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/sylwester-i-swieta-wiecej-internetu-mniej-sms-ow/


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18647
  • 53389
  • 723

Pogaduchy 2.0

Nocny marek lub ranny ptaszek się pojawił na NO 😄😉

Witaj @Anonim 💃🙋

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur Witaj. Ja to w sumie raczej nocny marek bo jeszcze nie spałam. A w sumie powinnam bo o 7 pracę zaczynam 😅

 

A jeśli o liczby w przytoczonym artykule robią wrażenie. Ostatnio rozmawiałam z koleżanka która pracuje na dziale reklamacji jednego z telekomów.  Powiedziała mi, że według informacji jakie usłyszała na właśnie takie dni mechanizmy blokowania numeru z powodu masowej wysyłki SMSów sa mniej restrykcyjne. Nie był to jakiś oficjalny komunikat jakiś oficjalny komunikat ale też mam wrażenie, że coś w tym jest.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18647
  • 53389
  • 723

Pogaduchy 2.0

@Anonimja wolę poranne działanie. Wczorajszy dzień pełen atrakcji i wrażeń, więc godzina 19-ta już późny wieczór.

 

Teraz to już nie ma co do spania się szykować. 6 godzin szybko minie na NO 😁

 

IMG_20220107_155704_154.jpg

20220107_125235.jpg

 

Narciarski szał i wczoraj z takiej górki zjazd zaliczyłem, bez wywrotki 🤔😊

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur nie do zbieram się do snu bo jutro nosem z biurko zaryje 😅

 

A co do nart. Podziwiam ludzi który umieją na nich jeździć. Ja kiedyś za dzieciaka próbowałam ale wtedy średnio mi to podeszło. Dziwne wrażenie jak grunt ucieka spod nóg. Jakiś czas nawet miałam taką myśl żeby spróbować ale jestem realistką. Z moim szczęściem to bym się na bank połamała. 1 przyczyną niepełnosprawności mi wystarczy😆


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18647
  • 53389
  • 723

Pogaduchy 2.0

@Anonim od razu na taki stok nie odważyłem się wjechać. Najpierw kilka zjazdów z mniejszych, przypomnienie jazdy i dopiero odważyłem się spróbować. W mojej okolicy nie ma takich wysokich stoków, więc warto było sprawdzić.

Grunt z pod nug nie ucieka. Odpowiednia pozycja, deko wprawy i można śmigać. Ostatni raz miałem narty na nogach że 3-4 lata temu, więc warto było tak zaszaleć. Świetna zabawa. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur wiersze na słowo ale jak pisałam ja sobie daruję..

 

Dziś  rano taka ledwo żywa (znowu siedziałam z telefon 😅) chce się logować do pracy a tu zonk. Kontakt o 7 że wsparciem technicznym budzi lepiej jak kawą😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

Witajcie realiści i futorolodzy😊 Co Was nie zabije, to wzmocni, chociaż wszedłbym w spór ze St. Lemem, który powiedział coś takiego, cytuję: "Nawet niewielki postęp na każdym polu odsłania przed nami olbrzymie, a dotąd niewidzialne przedpole naszej ignorancji". Technika buduje, ale szybciej rujnuje, i to w wielu obszarach postępuje w tempie zastraszającym. Wydaje mi się, że model papierowo-cyfrowy byłby możliwym do przełknięcia, gdyby jedno z wymienionych zawiodło. A tak, jak pierdyknie, to narobi zamieszania. Nic wtedy nie odzyskasz z urzędowej "papierologii" (cyfryzacji). Kto by się tym przejmował? Kowalskiemu wystarczy kromka chleba, łyk powietrza i wody. Tylko jak to pogodzić w dobie robotyzacji?

@slav72  fajnie to ujął, że wszystko będzie pozałatwiane. Nikt przed tym nie ucieknie😊 Miłego weekendu😊