Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18702
  • 53554
  • 733

Pogaduchy 2.0

No to zaczynamy pierwszy dzień pracy w tym tygodniu Emotikon: Mrugający

Dzieciaki mają ferie i dwa tygodnie laby. Jeszcze 4 dni i uciekam z nimi na wspaniały wyjazd Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18702
  • 53554
  • 733

Pogaduchy 2.0


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ło @Anonim 

Przeca ja tak z tęsknoty napisałam o tych godzinach, a nie z jakiegoś tam zgryźliwego powodu Emotikon: Smutny Jak @ketrasaArtur czuje się urażony to sercem moim go przepraszam Serce a z drugiej strony to zawsze może mi to powiedzieć sam ( nie pisz babo takich tekstów, bo i tak dalej ......... )


Nie wyolbrzymiajcie, ja lubię się pośmiać podczas czytania postów Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 

Fona dostałam i się zagadałam do bólu gardła aż 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18702
  • 53554
  • 733

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka struny głosowe są w cenie. Nie warto ich zdzierać. Później będziesz blado pisała Emotikon: Mrugający

Pochwal się co za cacko dostałaś Emotikon: Mrugający

Może:

https://www.orange.pl/lp/samsung-galaxy-fold

lub

https://www.orange.pl/lp/motorola-razr


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0

Ja nie dostałam żadnego takiego cacka ( w ogóle nigdy  Emotikon: Smutny ). Ja gadałam z koleżanką i mnie gardło siadło @ketrasaArtur 😞 grrr

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18702
  • 53554
  • 733

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka jak to można róznie odczytać to zamo zdanie Emotikon: Mrugający

Dostałaś fona w sensie połączenia, a nie aparatu telefonicznego, urządzenia Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0

No niby masz rację @ketrasaArtur - właściwie to na pewno masz rację, te fony z linku są ciekawe ale mnie się nie podobają bo nie mają wymiennej baterii he, he 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 kazdy telefon ma wymienna baterie, mniej lub bardziej inwazyjnieEmotikon: Bardzo szczęśliwy witam przyszlych Herosow! 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18702
  • 53554
  • 733

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka teraz coraz trudniej będzie dostać smartfon z klapką z tyłu do wymiany baterii. @byczyn_86 ma rację, w obecnych jest mocno inwazyjna. Trzeba najpierw zdjąć wyświetlacz, aby dostać się do baterii i ją wymienić. W takich składanych to już nieblada wyzwanie. 

 

edit:

ale za o w takich telefonach ochrona IP jest znacznie wyższa. Coś za coś Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16045
  • 84

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86  a co winiki są już na Herosa 🤔