Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0

Alo @byczyn_86  ja nie cierpię słodyczy Emotikon: Bardzo szczęśliwy ale lodówka całkiem, całkiem pokaźna w nie 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Oj tam to pewnie u Ciebie same parowki, pasztety, szyneczki i kielbaskiEmotikon: Bardzo szczęśliwy a w zamrazarce kurczak i schab docisniety nogaEmotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0


@byczyn_86napisał(-a)

Oj tam to pewnie u Ciebie same parowki, pasztety, szyneczki i kielbaskiEmotikon: Bardzo szczęśliwy a w zamrazarce kurczak i schab docisniety nogaEmotikon: Mrugający


O jejku @byczyn_86  byłeś w moim zamrażalniku jak daję słowo 🙄 😮


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0


@wscieklaewkanapisał(-a) 

O jejku @byczyn_86  byłeś w moim zamrażalniku jak daję słowo 🙄 😮


TO JAKIS DAR! Wiem co @ketrasaArtur robi w pracy i co Ty masz w lodowceEmotikon: Język co bedzie nastepne?!? 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 , ja posiadłem dar czytania, ale żeby z komórki z królikami nas podglądać, albo z buta potraktować zamrażalnik, to trzeba być nietuzinkowym Emotikon: Bardzo szczęśliwy Aha! I jeszcze raz zrobię pstryczek dla @ketrasaArtur . Zachowuje się jak Kali, któremu nie można nic ukraść, a sam robi to z wielką frajdą. Może nie dosłowne porównanie, ale żarty z niego sobie odpuście, bo naprawdę się obraża Emotikon: Mrugający Mierzę czas niebytności na forum i ten czas , niczym foch...trwa dłużej niż godzinę, czy dwie Emotikon: Język

Z innej beczki, to dzisiaj zaktualizowałem Flexa do wersji 18.0.1(21159.0) Emotikon: Bardzo szczęśliwy Zauważyłem dokładną godzinę aktywacji planu. Przedtem moje oczy przeoczyły ten fakt?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

@Anonim witaj!!! Mysle ze dobry zart jest smieszny dopoki wszystkich bawi. Ok posmiali sie wszyscy i chyba wystarczy. Po co jeszcze jakies zdrady przywolywac? Nie wiem, nie znam sie. A nieobecnosc @ketrasaArtur? Mysle ze sie nie obrazil tylko mozliwe ze po cichu daje szanse innym w tym plebiscycie. Chwala mu za toEmotikon: Bardzo szczęśliwy

@wscieklaewka jak sie dowiedziala ze ja wiem co ma w lodowce to nagle zniknelaEmotikon: Szczęśliwy a moze juz pradu u Niej nie ma bo wiatr?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 , ile razów zebrałem za żart, na którym ktoś się nie poznał? Mam znajomego, który po "dawce muzyczki" żartem sypie aż miło. Na trzeźwo obrusza się i robi minę kota w kuwecie. Kali może kraść!


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy 2.0


@byczyn_86napisał(-a)

@wscieklaewka do sieci przedostalo sie zdjecie Twojej lodowkiEmotikon: Język rzeczywiscie wypchana

 

1478703455_zbiwna_600.jpg

 


skąd masz zdjęcie lodówki  @wscieklaewka  naszego skarbusia 😄  ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 ma sie swoich donosicieliEmotikon: Język


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86  pewno @ketrasaArtur  wydał @wscieklaewka  nasza  z lo9dówką 😄