Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Anonim, Bronek, to masz lepiej 😄 U mnie szaro i ponuro oraz deszczowo. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Mariusz , nie zawsze jest tak "kolorowo" i do nas zbliża się paskuda. Dlatego jutro zakupy i marsz do kolektury...miliony korcą Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Anonim, oj korcą 😄

Tylko ciężko trafić na te szczęśliwe numerki 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Mariusz , przy tych podnoszonych teraz pulach, trafiła mi się czwórka warta 222,30, ale spada w dół, bo zwiększa się liczba szczęśliwców. Próbować warto, a nuż! Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Anonim  Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana 😄

 

Powodzenia!

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Mariusz , z podstawówki znam inne. Kto nie ryzykuje, ten w kozie nie siedzi Emotikon: Mrugający Szampan zdecydowany przyjemniejszy Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0

O jeny @PARANOJA toż ja to wszystko znam z własnej autopsji ( wiem co to zamiennik, wiem jaki skład ma zamiennik,  wiem w jaki sposób pracują nieuczciwe firmy wygrywające przetargi etc... Nigdy nie przepłacam za dany specyfik nawet  jeśli ktoś mi  wmawia, że od tego zaraz będę zdrowsza, piękniejsza i młodsza 🙂  że ten z innej firmy jest identyczny, a może nawet lepszy,

( jedynie inaczej się nazywa bo firma inna )

Wszystko to wiem ale jest jedno ale na które muszę zwracać uwagę - mianowicie są tabletki na jedną chorobę która mną zawładnęła i ja osobiście  ( mój organizm ) nie  toleruje jednego specyfiku dodawanego akurat do tego  tańszego zamiennika.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Mariusz , nie zawsze jest tak "kolorowo" i do nas zbliża się paskuda. Dlatego jutro zakupy i marsz do kolektury...miliony korcą Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Ja kupiłam sobie wczoraj pięć zdrapek, i tak drapałam że nic nie wydrapałam 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@Mariusz , przy tych podnoszonych teraz pulach, trafiła mi się czwórka warta 222,30, ale spada w dół, bo zwiększa się liczba szczęśliwców. Próbować warto, a nuż! Emotikon: Bardzo szczęśliwy


O bulwa - jadę do Ciebie kupić sobie w kolekturze totto lotto pięć kuponów, dziesięć zdrapek, i bilet powrotny też. 😁


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  @Mariusz  u mnie nie mam śniegu ☹️