Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18643
  • 53371
  • 722

Pogaduchy 2.0

@Mariusz kawy i herbaty nie piję. Nie lubię pić gorących napoi, a jak chcę się pić, to muszę czekać aż ostygnie. Woda prosto ze studni jest dużo lepsza Emotikon: Mrugający 

 

Z robotą dobrze idzie i złota muzyczka gra Emotikon: Mrugający

Przed chwila było: 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Dzien dobry! Witam wszystkich. Nowy dzien, nowe mozliwosciEmotikon: Bardzo szczęśliwy

@Mariusz wracając do jednej z Twoich wypowiedzi wczoraj mialem sytuacje typu "nie jedz bo to na swieta" Emotikon: Język


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18643
  • 53371
  • 722

Pogaduchy 2.0

Wiem, że coś się dzieje Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich 😃 Pochmurny i deszczowy dzień dziś i tylko 4"C 😎


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich @ketrasaArtur  co tam jaka pogoda u ciebie 😜


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  co tam brachu kupę lat 😜 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18643
  • 53371
  • 722

Pogaduchy 2.0

Witaj @Anonim 

 

@Citi2017 dziś całkiem fajna pogoda, pochmurno ale ciepło. 7 stopni na plusie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Ja Was też witam przedświątecznie Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pogaduchy zwolniły tempo z racji różnych dzisiejszych planów do zrealizowania. Ale muza ma się całkiem dobrze. Po kolei wysłucham, co zapodaliście Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@ketrasaArtur , wracaj natychmiast ze swoim kotkiem. Mnie nie wystarczy, że podobało się Twojemu dziecku Emotikon: Język @Mariusz  się męczył i ja troszkę retuszu z napisem dodałem. Co se myślisz  psotniku?Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

Poranek się fajnie zaczął, za to w pracy dowalili roboty ... Emotikon: sfrustrowany

Ale dobra muzyka zawsze poprawia humor...


@ketrasaArtur , przenieś się do branży motoryzacyjnej...pełno automatyki. Zięć idzie dopiero do pracy 2 stycznia Emotikon: Bardzo szczęśliwy To się nazywa gest pracodawcy, a podzespoły do aut idą w świat Emotikon: Bardzo szczęśliwy Albo życzę Ci takiego szczęścia, jak poniżej w tym filmiku...50 tys.dolców na łebka Emotikon: Bardzo szczęśliwy

https://tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/usa-pracownicy-dostali-10-milionow-dolarow-premii-swiateczne...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18643
  • 53371
  • 722

Pogaduchy 2.0

@Anonim Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem Emotikon: Mrugający

 

Masz kotka koteczku Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

I dalej do zajęć służbowych PPP Emotikon: Mrugający Pędzę Pędem Pędzącym Emotikon: Bardzo szczęśliwy