Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem realistą do potęgi. Dobrze, iż moderatorzy przenieśli część konwersacji do pogaduch, ale czytając niektóre teksty, obawiam się , że nawet dopiero co pokazany w necie na czerwonym pasku komunikat WHO o ogłoszeniu pandemii, nie zmieni podejścia niektórych co do obecnej sytuacji. To nie tylko Włochy na ustach wielu rozpalają wyobraźnię, ale w naszych głowach należałoby zapalić czerwoną lampkę. Z deszczu pod rynnę niektórzy chcą nasze dzieci skusić na wypoczynek w swoich "biznesach", bo zwietrzyli interes. Skoro zamykają szkoły, to myślą o zarobku. O, naiwni!


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Pogaduchy 2.0

@Anonim ja uważam, że środki ostrożności są bardzo dobre, np to, że teraz ludzie zaczęli przestrzegać higieny, ale wszędobylskie teorie spiskowe (często nielogiczne i nietrzymające się kupy), bo chcą zabić wszystkich ludzi, broń biologiczna, to dla mnie spora przesada i właśnie niepotrzebna panika


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy 2.0

Właśnie stwierdzam, że "chomik" chodzi jakby mu nózki połamali, prędkości ledwo 100-200KB/s kiedy normalnie jest 10 razy szybciej. Czyżby już młodzież w kwarantannie rzuciła się do sieci?!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Witam! Moze to brutalne, ale jestem zdania ze kazdy wjezdzajacy do Polski powinien przechodzic przymusowa kwarantanne. Bez wyjatku,  a nie ze teraz na swieta pozjezdzaja sie z roznych stron i bedzie jeszcze gorzej. Trzeba podjac radykalne kroki zeby sie bronic.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 coś w tym jest, ale pewnie jak by zostało wprowadzone, to ja swojego szefa zobaczę dopiero za dwa tygodnie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur to dobrze czy zle?😂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 nie mogę złego słowa powiedzieć o swoim szefie, więc wolę, żeby cało i zdrowo wrócił. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur nie mozesz zlego slowa powiedziec? Zabronil mowic o sobie zle? Hehehe 🤣


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18458
  • 52780
  • 713

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 jest w porządku. Zgrzeszyłbym, jak bym pisał nieprawdę 😁


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur to tak jak z tesciowymi, tez zdarzaja sie w porzadku☺