Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

@Mariusz witaj! Sabina gwizda za oknem, ale na razie jest bezpiecznieEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Mariusz  mocno zawiało i teraz po Sabinie tylko lekki wiatr, chyba ominęła moją lokalizację, ciepło jest i nic nie pada, oby tak do Marca 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

@Anonim nawet niedzwiedzie lubia zimeEmotikon: Szczęśliwy Ty nie lubisz? 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Anonim, u mnie tak samo. Na zimę chyba nie ma już co liczyć, ewentualnie jedynie delikatne przymrozki. 

Chyba, że w marcu nam pogoda zrobi psikusa...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0


@Mariusznapisał(-a)

Chyba, że w marcu nam pogoda zrobi psikusa...


Zaskoczy drogowcowEmotikon: Język


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Anonim  ty znasz pakiety Orange ? wszędzie to sport w mega dużej ilości w pakietach a kanały filmowe Film box czy HBO itp trzeba do kupować  brak dostępu 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@byczyn_86napisał(-a)

@Anonim nawet niedzwiedzie lubia zimeEmotikon: Szczęśliwy Ty nie lubisz? 


Dobry wieczór dla tych, co nie lubią i dla tych, co lubią bez względu na okoliczności Emotikon: Bardzo szczęśliwy

U mnie od 10:30 tak po skosie , raz od Raciborza, a raz od Bytomia, czarne chmury z deszczem i bardzo silnymi porywami wiatru, umilały mi "ćwiczenia" palenia w kotłowni. Ale nie mogę narzekać, bo wody trzeba. Ciekawe, jak by takie cacko wyglądało po testach podczas takich ekstremalnych warunków? Kto szybszy, wiatr, czy .....???

borghini.PNG


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86  zima już zaskoczyła drogowców - nie przyszła Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@byczyn_86napisał(-a)

@Anonim nawet niedzwiedzie lubia zimeEmotikon: Szczęśliwy Ty nie lubisz? 


Nie lubię zimy, opal drogi, domek duży mam i sporo węgla spałam, jakby obecny stan się utrzymał, to 4tony węgla starczy. Sporo mam rozjazdów autem, lepiej jak jest tak jak teraz 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy 2.0

 


@Anonimnapisał(-a)

@byczyn_86napisał(-a)

@Anonim nawet niedzwiedzie lubia zimeEmotikon: Szczęśliwy Ty nie lubisz? 


Dobry wieczór dla tych, co nie lubią i dla tych, co lubią bez względu na okoliczności Emotikon: Bardzo szczęśliwy

U mnie od 10:30 tak po skosie , raz od Raciborza, a raz od Bytomia, czarne chmury z deszczem i bardzo silnymi porywami wiatru, umilały mi "ćwiczenia" palenia w kotłowni. Ale nie mogę narzekać, bo wody trzeba. Ciekawe, jak by takie cacko wyglądało po testach podczas takich ekstremalnych warunków? Kto szybszy, wiatr, czy .....???

borghini.PNG


@Anonim  kupujesz to Auto 😄