Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Citi2017, musiałem pilnie odwiedzić "instytucję zaufania publicznego", teraz kilka dokumentów przygotować i można się szykować do powitania Nowego Roku. 

 

@ketrasaArtur, ale Cię wzięło, tylko wszystko uważnie czytaj, przepytamy Cię 😛 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur, w tym roku jedynie koszulę muszę wyprasować i to wszystkie przygotowania 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19130
  • 55159
  • 748

Pogaduchy 2.0

@Mariusz ileś rzeczy da się zapamiętać i najciekawsze chwile utrwalić Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Najwyżej zacznę od początku Emotikon: LOL


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur, przyznam się bez bicia, że próbowałem przeczytać od deski do deski Pogaduchy, czy Zatrzymane chwile, ale wymiękłem. 

 

Po nowym roku kolejne podejście, ale z postanowieniem noworocznym, że będzie wszystko przeczytane 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19130
  • 55159
  • 748

Pogaduchy 2.0

@Mariusz w zatrzymanych chwilach zauważyłem, że potrzeba około 5-6 miesięcy na kolejnych 10 k użytkowników. Więc pewnie w okolicach kwietnia - maja 2020 roku ciało NO powinno liczyć już 80 k członków Emotikon: Bardzo szczęśliwy Chyba że przyrost rejestracji się opóźni Emotikon: Mrugający

Pogaduchy zostawię już na nowy rok, bo za mało czasu Emotikon: Mrugający

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Obserwowałem Was pilnie, a teraz witam serdecznie Emotikon: Bardzo szczęśliwy Ja idę z duchem czasu i do tyłu się nie oglądam, chociaż miłe chwile mam zakodowane dla lepszego samopoczucia. Natomiast te złe niech sobie gryzonie zabiorą do swoich obskórnych nor Emotikon: Mrugający Specjalnie spoglądałem na mój licznik powiadomień i ani skubaniec nie drgnął...101...zmiana ręki? Emotikon: Mrugający

101.PNG

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Mariusz w zatrzymanych chwilach zauważyłem, że potrzeba około 5-6 miesięcy na kolejnych 10 k użytkowników. Więc pewnie w okolicach kwietnia - maja 2020 roku ciało NO powinno liczyć już 80 k członków Emotikon: Bardzo szczęśliwy Chyba że przyrost rejestracji się opóźni Emotikon: Mrugający

Pogaduchy zostawię już na nowy rok, bo za mało czasu Emotikon: Mrugający

 

 


@ketrasaArtur , też obstawiam te miesiące 🙂

 

@Anonim, cześć Bronek.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur , przyrost ilości k członków zależny jest od pieszczenia Emotikon: Język Jak się popieści, to się wszystko zmieści Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy 2.0

Słyszałem o smokach wielogłowych ale o wieloczłonkowych to jeszcze nie 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19130
  • 55159
  • 748

Pogaduchy 2.0

@bluesmanniak to patrz ile członków już ma ciało NO, na jak wiele tematów odpowiada, ile z tego powstało rozwiązań Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: LOL

ciało_no.jpg