Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  pora na sylwestra a ty nie gotowy 😄

 


@Citi2017 , jak nie, jak tak? @Mariusz , mój mistrzu kochany Emotikon: Bardzo szczęśliwy W euro, czy petrodolarach mam zrealizować czek? Dziękuję za krawieckie poprawki Emotikon: Bardzo szczęśliwy

A.D.2020.jpg

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Anonim, a może od nowego roku zacznę sobie dorabiać jako krawiec.... Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Polecam się na przyszłość Szczęśliwy mężczyzna


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6533
  • 16124
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Mariusz @Anonim  ale załoga NO nie jest gotowa @Kinga szefowo jutro cała załoga NO na sylwestrową prosimy 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Citi2017 , polecamy Zespołowi NO @Mariusz a jako nadwornego krawca Emotikon: Bardzo szczęśliwy Ty będziesz DJ i miksował utwory muzyczne, a ja skoczę do hurtowni po brokat, confetti i petardy oraz krawieckie dodatki Emotikon: Bardzo szczęśliwy A potem  z pośród nich wybierzemy królową i króla balu sylwestrowego Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Anonim, nie zapomnij o najważniejszym.... o Piccolo... Mężczyzna: LOL


Zespół Nasz Orange
  • 3000
  • 11519
  • 64

Pogaduchy 2.0

Kingi niestety już w tym roku nie będzie. Sylwester jutro, to wtedy sobie zmienię. Ja chyba ostatni zamknę forum w tym roku Emotikon: Język


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Pogaduchy 2.0

BuuuRobot: LOL

 

Ja zamknę w tym roku forumRobot: LOL. Na klucz...macie spędzić ten czas, Sylwestra, z rodzinąRobot pokazuje język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@mabud73napisał(-a)

BuuuRobot: LOL

 

Ja zamknę w tym roku forumRobot: LOL. Na klucz...macie spędzić ten czas, Sylwestra, z rodzinąRobot pokazuje język


Ma się rozumieć Maćku Emotikon: Bardzo szczęśliwy Od 17:00 conajmniej fora ze dwora i szykować się na bal Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Pogaduchy 2.0

Powiedzmy, że od 18-tej Szczęśliwy robot

 

Oczywiście uchylę drzwi około północy, aby można było złożyć życzenia Naszej Pomarańczowej Rodzince Bardzo szczęśliwy robot, o ile net podoła Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Na dwa dni zamknijcie forum 🙃

Sylwester i Nowy Rok świętować trzeba, ją świętuje od jutrzejszego ranka do czwartku 😂