Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53614
  • 734

Pogaduchy 2.0

Czyli szykują się ułatwienia, bądź umowy pisane drobniejszym druczkiem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Czy sprawa dotyczy również e-umów? Tu strona jeżeli nie uwzględni się formatu A4 może być znacznie dłuższa Emotikon: Mrugający

 

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@crodlaynapisał(-a)

Śniegu to ja chyba już nie zobaczę nigdy Emotikon: LOL


@crodlay , w najmniej oczekiwanym momencie spadnie i będziesz zdziwiony...a nie powinieneś. Ja dzisiaj otwierałem bramę dla gości i po chwili sypnęło krupą śnieżną. To nic, że plusowa temperatura. Jakby co, mogę Ci oddać mój zeszłoroczny śnieg, którego zakopcowałem. Lepszy jest zakopcowany z tegorocznej zimy...cena jest mega zyskowna Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53614
  • 734

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 zobaczysz śnieg, czy zakorkowaną zakopiankę Emotikon: Mrugający Od rana w radiu ogłaszają, że przejazd z Zakopanego do Krakowa to około 5 godzin Emotikon: sfrustrowany


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53614
  • 734

Pogaduchy 2.0

Wita @Anonim ogarnąłeś już żywioł na NO i koło domu? Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6531
  • 16049
  • 84

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  wszystkie umowy i  E umowy na usługi telekomunikacyjne też obejmie

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

@byczyn_86 zobaczysz śnieg, czy zakorkowaną zakopiankę Emotikon: Mrugający Od rana w radiu ogłaszają, że przejazd z Zakopanego do Krakowa to około 5 godzin Emotikon: sfrustrowany


Tak, ale to wracają ze świąt ludzie to moze do poniedzialku wrocaEmotikon: Bardzo szczęśliwy a i ja nie jadę do samego Zakopca


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53614
  • 734

Pogaduchy 2.0

Czy ta czytelność umów, to ma jakieś wytyczne, czy operator sobie zinterpretuje po swojemu i z normalnego i taj już drobnego druczku zrobi jeszcze mniejszy druczek w umowie Emotikon: Mrugający

 

Do tego dochodzi e-umowa, która jest w formie elektronicznej. Obecnie w PDF-ie jest stosowany rozmiar kartki papieru A4, przecież można sobie zinterpretować, ze obecnie rozmiar to A3, gdzie może znaleźć się znacznie więcej zapisów dotyczących umowy i też będzie zmieszczone na jednej stronie Emotikon: Mrugający

 

______________

* Wpis został tu przeniesiony z kategorii O społeczności - moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 , za kopcem będę miał jeszcze miejsce do zakopcowania kolejnej porcji śniegu Emotikon: Mrugający Póki co, obżarłem się i utuczyłem co nieco, więc @ketrasaArtur  będzie co ogarniać. Żyję jeszcze świątecznie i słucham Pink Floydu Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@byczyn_86 , za kopcem będę miał jeszcze miejsce do zakopcowania kolejnej porcji śniegu Emotikon: Mrugający Póki co, obżarłem się i utuczyłem co nieco, więc @ketrasaArtur  będzie co ogarniać. Żyję jeszcze świątecznie i słucham Pink Floydu Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@Anonim pewniee High Hopes sluchaszEmotikon: Bardzo szczęśliwy wpołlokator w akademiku mnie tym kiedys katował przez dłuższy czas

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@byczyn_86napisał(-a)
@Anonim pewniee High Hopes sluchaszEmotikon: Bardzo szczęśliwy wpołlokator w akademiku mnie tym kiedys katował przez dłuższy czas

@byczyn_86 , pudło! Pink Floyd - "Us And Them", ale co ja mam wspólnego z katowaniem? Nikomu nic nie narzucam, a ponieważ mój wachlarz słuchanej muzyki jest szeroki, to w zależności od potrzeby, taką sobie serwuję Emotikon: Bardzo szczęśliwy