Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Roaming Malediwy?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Roaming Malediwy?

Cześć, mam dwa pytania:

1) Roaming na Malediwach- w najbliższym roku wylatuje na Malediwy. Kiedy opuszczam UE- zawsze kupuję pakiet roamingowy pod dany kraj, żeby można było korzystać z numeru.
Tu pojawia się problem, ponieważ w aplikacji Flex Malediwy, jak i np. Szanghaj nie są wyszukiwane. Sprawdzałem w dużym Orange, jak i Orange na kartę. Te kraje są tam dostępne.
Czy jest to jakiś błąd Flexa? Czy we Flex tych krajów po prostu nie ma? Jeżeli nie ma, to znaczy, że mój nr nie będzie tam działał?

2) Wi-Fi Calling poza UE- działa czy nie działa? W 2023 w marcu byłem w Gruzji i Wi-Fi Calling działał, a teraz widzę na stronie Orange wpis "Klienci z abonamentem komórkowym i Orange Flex mogą korzystać z usługi w Polsce i za granicą (Orange Flex w UE)"

4 ODPOW. 4

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Roaming Malediwy?

Cennik w cenniku są.

PS Szanghaj - Chiny.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18422
  • 52666
  • 710

Roaming Malediwy?

@sebaswiderski tylko, że w cenniku jest informacja o połączeniu międzynarodowym, połączeń roamingowych dobrego kraju nie ma, a właśnie @DonJaro pyta o roaming, a nie międzynarodowe.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9896
  • 85

Roaming Malediwy?

Cześć @DonJaro 

W najnowszym cenniku usług w roamingu oraz połączeń międzynarodowych w ofercie Orange Flex Malediwy nie są ujęte w żadnej ze trzech stref jeśli chodzi strefy roamingowe (czyli Strefa UE (kraje UE i EOG), Strefa Standard, Strefa Egzotyczna.

Są natomiast ujęte tylko w strefie dotyczącej połączeń międzynarodowych w strefie Egzotycznej. Połączenia międzynarodowe to połączenia wykonywane z Polski do regionów pogrupowanych w Strefy zgodnie z Tabelą 6.

Więcej informacji znajdziesz w załączonym załączniku na stronie 6.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

Roaming Malediwy?

Interesuję mnie roaming, nie połączenie międzynarodowe.

 

Czyli w skrócie: Flex nie działa na Malediwach, mimo że duże Orange i Orange na kartę działa?