Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Możliwość zarządzania dwoma numerami bez przelogowania.

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Możliwość zarządzania dwoma numerami bez przelogowania.

Witam. Ja oraz moja żona mamy numery w Flexie. Są zarejestrowane osobno, w sensie każda ma swój numer. Czy da się zrobić tak, aby bez przelogowania zarządzać tymi numerami? Pozdrawiam. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18670
  • 53461
  • 727

Możliwość zarządzania dwoma numerami bez przelogowania.

@driftking0693 ja ten problem rozwiązałem po przez klonowanie aplikacji FLEX. Na głównej aplikacji mam swój numer, na sklonowanie osoby z rodziny. Nie trzeba wtedy przelogować się między dwoma kontami/numerami.

Wada nie każdy smartfon wspiera klonowanie aplikacji. Swoje testy wykonałem na Xiaomi, natomiast Samsungi te z górnej półki mają klonowanie aplikacji.

Kiedyś na forum poruszałem już ten temat:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dwie-aplikacje-FLEX-na-jednym-telefonie/m-p/372654

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 532
  • 2194
  • 5

Możliwość zarządzania dwoma numerami bez przelogowania.

Raczej nie, musiałyby być zarejestrowane na jedną osobę a i to nie wiem czy by coś zmieniło w tej kwestii. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18670
  • 53461
  • 727

Możliwość zarządzania dwoma numerami bez przelogowania.

@driftking0693 ja ten problem rozwiązałem po przez klonowanie aplikacji FLEX. Na głównej aplikacji mam swój numer, na sklonowanie osoby z rodziny. Nie trzeba wtedy przelogować się między dwoma kontami/numerami.

Wada nie każdy smartfon wspiera klonowanie aplikacji. Swoje testy wykonałem na Xiaomi, natomiast Samsungi te z górnej półki mają klonowanie aplikacji.

Kiedyś na forum poruszałem już ten temat:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Dwie-aplikacje-FLEX-na-jednym-telefonie/m-p/372654