Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lejek FLEX - roaming

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52633
  • 708

Lejek FLEX - roaming

Co do lejka we FLEX, już na forum był temat poruszany i trochę postów jest w tej sprawie.

Co w takim razie z lejkiem na GB w roamingu? Czy również będzie działał tak jak na GB krajowe?

Może ktoś już miał możliwość sprawdzenia takiego rozwiązania?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Lejek FLEX - roaming

Lejka w roamingu niestety nie ma, po wykorzystaniu pakietu, transmisja po prostu staje. Miałem okazję przetestować działanie Flexa poza granicami Polski, więcej możesz poczytać tutaj jak to wygląda w UE, a tutaj w II strefie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Lejek FLEX - roaming

Lejka w roamingu niestety nie ma, po wykorzystaniu pakietu, transmisja po prostu staje. Miałem okazję przetestować działanie Flexa poza granicami Polski, więcej możesz poczytać tutaj jak to wygląda w UE, a tutaj w II strefie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52633
  • 708

Lejek FLEX - roaming

Dziękuję za info w sprawie FLEX-a za granicą.

Dobra wiadomość dla osób przebywających z FLEX-em poza granicami kraju, że aplikacja FLEX powinna działać, nawet jak już się skończył pakiet danych roamingowych. Można w tedy bez problemu dokupić kolejny. Za około dwa dni sprawdzę tą informacje otrzymaną na czacie FLEX.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52633
  • 708

Lejek FLEX - roaming

FLEX poza granicami kraju działa, nawet po wykorzystaniu GB. Dodatkowo działa również Mój Orange. Myślę, że jest to spowodowane zarezerwowaniem 20 MB transferu UE. Nie da się zejść do zera. Pozostałe aplikacje poza Orange już nie działają. Zachowują się, jak by nie było dostępu do internetu.

W roamingu EU FLEX działa głównie na smartfonach. Przez cały pobyt nie udało mi się odpalić karty SIM FLEX w routerze mobilnym. Działa tylko karta SIM główna. Dodatkowa nie loguje się do sieci.

Po przekroczeniu granicy więcej czasu potrzebuje FLEX na zalogowanie się do nadajników w roamingu niż OnK. Dla mnie to przekreśla użytkowanie FLEX za granicą.