Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex przenoszenie od innego operatora

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Flex przenoszenie od innego operatora

Czy posiadając abonament u innego operatora mogę skorzystać z tej usługi z przeniesieniem numeru? a jeżeli tak czy są jakieś dodatkowe koszta z tym związane? Bo umowa kończy mi się umowa w maju i czy w ogóle jest taka możliwość przejścia ?

 

______________

* Temat przeniesiony z działu Zakup nowej oferty - moderator Kinga

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Flex przenoszenie od innego operatora

@patrykparacki jeżeli o mnie chodzi, to przed przeniesieniem numeru do FLEX, najpierw zakończył bym umowę u obecnego operatora, a numer przeniósł do oferty na kartę. Czas przenoszenia numeru do FLEX trwa około 4 dni, wiec w przypadku oferty na kartę nie jestem związany żadnym terminem, jak to ma miejsce w przypadku abonamentu. Chodź z abonamentu do FLEX też powinno się przejść bez kłopotów.

 

We FLEX można skorzystać z kodów polecających. należy pamiętać, aby wpisać kod polecający przed dodaniem karty płatniczej. Można wtedy otrzymać 50 PLN:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Flex przenoszenie od innego operatora

@patrykparacki jest możliwość przejścia bezpośrednio do FLEX, po zakończeniu umowy u poprzedniego operatora. Kosztów dodatkowych nie ponosisz. Przeniesienie zlecasz w aplikacji FLEX, którą pobierasz ze sklepu Google Play. Kartę SIM możesz zamówić kurierem, odebrać bezpłatnie w salonie Orange lub kupić w dowolnym kiosku, koszt 3 PLN.

 

Tutaj masz temat przeniesienia numeru od innego operatora do Orange FLEX:

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Przeniesienie-numeru-do-Flexa/m-p/156302


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Flex przenoszenie od innego operatora

@patrykparacki jeżeli o mnie chodzi, to przed przeniesieniem numeru do FLEX, najpierw zakończył bym umowę u obecnego operatora, a numer przeniósł do oferty na kartę. Czas przenoszenia numeru do FLEX trwa około 4 dni, wiec w przypadku oferty na kartę nie jestem związany żadnym terminem, jak to ma miejsce w przypadku abonamentu. Chodź z abonamentu do FLEX też powinno się przejść bez kłopotów.

 

We FLEX można skorzystać z kodów polecających. należy pamiętać, aby wpisać kod polecający przed dodaniem karty płatniczej. Można wtedy otrzymać 50 PLN:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 43
  • 73
  • 1

Flex przenoszenie od innego operatora

Mi umowa w Plus kończyła się 24 września a już od 25 marca jestem szczęśliwym użytkownikiem Orange FLEX, kosztowało mnie to 35zł za każdy miesiąc (kara umowna), ale w miejscowości do której się przeniosłem od czasu zamknięcia szkół i przedszkoli Plus poprostu nie działa 😁, a Orange na full. Dlatego zdecydowałem się na przeniesienie przed terminem zakończenia umowy. Jednak jest opcja do wyboru przy przenoszeniu (najszybciej jak to możliwe) wówczas numer jest przenoszony na koniec umowy unobecnego operatora bez dodatkowych kosztów.

Pozdrawiam 

zapraszam również do skorzystania z mojego kodu polecającego przed wyborem płatności:

IRENAJWGY
Po wpisaniu tego kodu obydwoje dostaniemy po 50zł😁, a ty otrzymasz własny kod i będziesz mógł się nim dzielić zwinnymi na tej samej zasadzie