Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

FLEX w Wielkiej Brytanii

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FLEX w Wielkiej Brytanii

Czasami zaglądam na stronę EE. To jest jeden z największych operatorów w UK, którego tworzą Orange i T-mobile. Też jest dostępna oferta FLEX, zasady jak u nas.

https://shop.ee.co.uk/plans-and-packs/flex-plans

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

FLEX w Wielkiej Brytanii

@ketrasaArtur  Ciekawe spostrzeżenie. Warto docenić polskiego flexa za brak limitów minut i ceny odpowiednio 3 GBP(zamiast 15 GBP), 6GBP(zamiast 25 GBP).

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

FLEX w Wielkiej Brytanii

@ketrasaArtur  Ciekawe spostrzeżenie. Warto docenić polskiego flexa za brak limitów minut i ceny odpowiednio 3 GBP(zamiast 15 GBP), 6GBP(zamiast 25 GBP).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FLEX w Wielkiej Brytanii

@BORAX zauważyłem, że oni mają również ofertę abonamentową taką, jak u nas było przed kilkoma latami, czyli dalej pakiety minut, SMS-ów. My już mamy nielimitowane. Ale jest różnica w roamingu. Mam kartę SIM EE i do tej pory działa. Nasza już by była pewnie blokowana. Emotikon: Mrugający

Szukałem jeszcze odpowiednika francuskiego Flex-a, ale znalazłem tylko ofertę podobną do oferty na kartę, wiec nawet nie podawałem linka. Chyba, że coś przegapiłem. Po zagranicznych stronach trudniej się poruszać Emotikon: Mrugający


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 167
  • 757
  • 2

FLEX w Wielkiej Brytanii

Ciekawe, czy stworzenie w Polsce "EE" by przeszło 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FLEX w Wielkiej Brytanii

@crodlay Współpracę Orange z T-mobile mocno już widać. Jedno z dzieci powstałych przy współpracy obu firm, to firma NetWorks! - zarządza nadajnikami dla obydwu operatorów.

Teraz niedawno dowiedziałem się, że magenta sprzedaje usługi internetu stacjonarnego na łączach pomarańczy. Jak by chcieć jeszcze poszukać, to coś na pewno by się znalazło Emotikon: Mrugający Kto wie, co się może jeszcze zdarzyć na krajowym rynku Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

FLEX w Wielkiej Brytanii

Znalazłem pytanie na AMA odnośnie oferty FLEX w innych krajach:

https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Orange-Flex/Czy-w-innych-oddzia%C5%82ach-Orange-na-%C5%9Bwiecie-jest-c...

Na to wygląda, że do oferty EE trafił od nas Emotikon: Mrugający