Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziwne skrótowce i gotowce


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Dziwne skrótowce i gotowce


@Anonimnapisał(-a)

@pirenej zgadzam się. Ale operator nigdy nie wysyła z numerem tylko właśnie że swoją nazwą (co najmniej nigdy się inaczej nie spotkałam a sieci przerobiłam kilka). Chodź po prefiksie widać, że to numer nadany Orange. Ja bym. Z czystej ciekawości sprawdziła czy nie jest przeniesiony. 

 

Dodatkowo ta teść wygląda dziwnie. Ciąg znaków jakby kot po klawiaturze przeszedł k uszkodzony link. 


@Anonim , nie chcę tworzyć nowego tematu, bo wydaje mi się, że coś na rzeczy dzisiaj się potwierdziło. Mam numery w Orange i gdy dzisiaj wszedłem na stronkę Orange z ofertą, konsultant z całej procedury wpisywania kolejnych poleceń, sam oddzwonił do mnie w ciągi 30 sek. Telefon brandowany, bo zakupiony w Orange, a że ma w ustawieniach ochronę przed spamem, więc jednego nie wykryło jako spam (zamazanego) z tymi skrótowcami, a tego wykryło, że to podejrzenie spamu. Więc komu mam ufać? Miałem też dzisiaj aż trzy telefony z numeru z ofertą z poza Orange i też jednego z ciekawości odebrałem, a potem zablokowałem. Kto ustawia te "klocki"? Producent Samsunga, operator sieci, czy jest to loteria dla laików bez możliwości odbioru nagrody?Screenshot_20221121-131608_Phone.jpgScreenshot_20221121-132441_Call settings.jpg

@pirenej , @ketrasaArtur  , @f00ku55  i @IreneuszCD , możecie się do tego odnieść? Chciałbym jakieś sensowne rozwiązanie znaleźć😊 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11607
  • 52

Dziwne skrótowce i gotowce

@bronzub  wszystko masz ok, moim skromnym zdaniem 😉

Anonim

Nie dotyczy

Dziwne skrótowce i gotowce

@bronzub to nie kwestia operatora które numery tak prezentuje. 

 

Ja też miałam ostatnio śmieszna akcje. Dzwonili do mnie z Orange abym oceniła ostatnio kontakt. Tylko, że miał on miejsce może jakiś miesiąc do tyłu. Na dodatek żądali tylko jedno pytanie.