Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bonusu 50 PLN a zawieszonym numer FLEX

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Bonusu 50 PLN a zawieszonym numer FLEX

Przeczytał posta @scanx w temacie: https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Brak-p%C5%82atno%C5%9Bci-za-FLEX/m-p/174368#M1189

 

No właśnie nasunęło się pytanie:

 

Co się dzieje z bonusem 50 PLN (czy będzie przyznany czy nie), jak ktoś skorzysta z naszego kodu polecającego, a my zawiesimy numer na kilka dni, a następnie ponownie go odwiesimy? W przeciągu miesiąca będzie kilkudniowa przerwa.

 

Rozumiem, że jak numer będzie zawieszony na dłużej niż miesiąc, to z programu polecenia nie skorzystają obie strony. Bo już nie jest spełniony zapis w regulaminie o aktywnym numerze przez ponad miesiąc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Bonusu 50 PLN a zawieszonym numer FLEX

zgodnie z regulaminem numer musi być aktywny.
Ale jest wiele bugów, więc czasem zwrot występuję. Ale brak zwrotu nie uprawnia do reklamacji.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Bonusu 50 PLN a zawieszonym numer FLEX

zgodnie z regulaminem numer musi być aktywny.
Ale jest wiele bugów, więc czasem zwrot występuję. Ale brak zwrotu nie uprawnia do reklamacji.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Bonusu 50 PLN a zawieszonym numer FLEX

Zadałem to samo pytanie na czacie FLEX. Ciekawe co odpowiedzą?

Dla mnie wygląda, że w takiej sytuacji można nie otrzymać 50 PLN. Najgorzej, jeżeli osoba korzystająca z polecenia też nie dostanie tylko z tego powodu, że postanowiłem sobie sprawdzić jak faktycznie jest, bądź przez przypadek zawiesiłem numer. To już ważna sprawa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Bonusu 50 PLN a zawieszonym numer FLEX

Dostałem odpowiedź od konsultanta na czacie FLEX:

 

"Zgodnie z regulaminem Promocji: "Przyznamy Premię Tobie i Nowemu Klientowi, jeśli Nowy Klient dokona płatności za co najmniej dwa Okresy rozliczeniowe w Orange Flex, a Ty będziesz do tego czasu korzystać ze swojego numeru w Orange Flex". W przypadku zawieszenia numeru bonusu za polecenie możesz nie dostać."

 

Czyli może nie być przyznany bonus dla mnie i dla osoby, która skorzystała z polecenia.

Ale MOŻE, czyli do końca i tak nie wiadomo, póki się samemu nie sprawdzi?

 

"Formalnie nie powinien zostać przyznany. W regulaminie jest jasny warunek "będziesz do tego czasu korzystać ze swojego numeru w Orange Flex".

 

Szczerze mówiąc, to odradzam Ci sprawdzenie, czy w przypadku zawieszenia numeru można dostać bonus za polecenie. Zwrotu, zgodnie z regulaminem, możesz nie dostać. Natomiast ewentualna reklamacja będzie rozpatrzona negatywnie, ponieważ jesteś świadomy warunków otrzymania bonusu za polecenie."

 

W związku z powyższym nie mam zamiaru sprawdzać aby pozbawić się i kogoś bonusu. 

 

Zwracam jednak uwagę, na zawieszenia numeru, nawet przypadkowe, jeżeli ktoś chce korzystać z POLECEŃ.

Anonim

Nie dotyczy

Bonusu 50 PLN a zawieszonym numer FLEX

Wszystko więc jasne. Nie kombinuj, a najlepiej ze zrozumieniem czytaj regulamin...oraz pomocne wskazówki na forum NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy