Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Anonim  mam podobnie jak Ty, nie pisałem o tym bo myślałem że to przejściowe i samo minie...

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@slav72  tak sobie liczę w myślach, jak do dwóch to na granicy przyzwoitości portal działa, teraz i do pięciu czasem doliczam, trzeba wygrzebać jakiś stary sprzęt i się przyzwyczaić do spowolnienia 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Anonim , ja na gazie ładuję strony, póki car nie rozkazał odciąć😀 Jedyna rzecz, która u mnie występuje, to znacznik kursora wielkości nicka i migający przed nim. To może być koń napędzany pegasusem, a nie gazem😊

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@bronzub  mi od wczoraj awatar aż się przeobraził, co będzie dalej, wie tylko Predator 😀


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Anonim , a może te utrudnienia właśnie przez te zmiany nicka?😀

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Ta czkawka na forum, już wcześniej była 😄

Avatar mam spoko i nic złego nie robi 🤣


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Pokaż szczegóły
@bronzubnapisał(-a)

@tolek , zbędną treść umiejętnie można usunąć. Przetestuj sobie, a co najwyżej, otrzymasz komunikat zwrotny z podkreśleniem, co jest nie halo😊 Aż wykombinujesz i przejdzie do publikacji😊

Tak wiem, ale wspomniałem o tym bo być może ktoś się tym zajmie i będzie po prostu dobrze, przy każdym cytowaniu i dla wszystkich. 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Ta treść nie jest skryptem, tylko dopisywana przez nas ręcznie. Jest to dopisywane po tym, jak zwracaliście nam uwagę, że nie wiecie czy dany post był edytowany. Z dwojga złego lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Mnie np. podoba się, kto dokonał moderacji😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Zaobserwowałem teraz ciekawą sytuacje z licznikami w nagłówku. Sprawa ilości rozwiązań już była wspominana. Wystarczy zabrać rozwiązanie i ponownie zaznaczyć, licznik doda +1 do rozwiązań.

W przypadku tematów przed chwilą  nastąpiła sytuacja, temat założony w pomysłach, ale przez moderatora przeniesiony, licznik założonych tematów nie uległ zwiększeniu o jeden.