Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 18, Komentator
  • 57
  • 59
  • 0

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

JA osobiście wolę odłaczyć sprzęt na czas burzy. By mój sprzęt nie przeminał jak ciepły letni deszcz pozostawiajac za soba szare liście codziennosći. Dziękuje hahahah

Jeżeli Ci pomogłem, kliknij w temat rozwiązany. Jeżeli choć trochę zostaw łapkę w górę Emotikon: Mrugający
Konto usunięte
Nie dotyczy

Ja odłączam laptopa, ładowarki, router oraz TV. Wolę nie ryzykować Emotikon: Szczęśliwy

Poziom 20, Pasjonat
  • 202
  • 88
  • 4

Może dla niektórych to laickie pytanie ale zapytam jak się ma sprawa odnośnie łącza światłowodowego , czy przez światłowód może też przejść ; szkodnik; ? Dodam że kabel zasilający 230V będzie odłączony od urządzeń.

Konto usunięte
Nie dotyczy

@balbina12A o jaki pytasz się "szkodnik" ?

Poziom 29, Specjalista
  • 6454
  • 5780
  • 69

Piorun! @Konto usunięte, ale jesteś przyćmiony tym zaćmieniem...przetrzyj oczy i wyjdź "z podziwu"Emotikon: Język

Poziom 20, Pasjonat
  • 202
  • 88
  • 4

@burebusek dobrze pisze Emotikon: Bardzo szczęśliwy jakieś prądy , przepięcia itp.

Poziom 23, Pasjonat
  • 1643
  • 3144
  • 18

Nic nie wyłączam ( chyba jestem jedna co się wyłamała Emotikon: Język ) Mało tego to najczęściej burza i ulewa spotyka mnie gdzieś w plenerze ( mam szczęście )

Teraz wali piorunami dookoła mnie, a ja się cieszę i wrzeszczę - oj jak przyjemnie, wreszcie ochłodziło się Emotikon: Szczęśliwy z 32 w południe w cieniu na 20 stopni o 17:15 Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie Emotikon: Szczęśliwy 

Konto usunięte
Nie dotyczy

@wscieklaewkanapisał(-a)

Nic nie wyłączam ( chyba jestem jedna co się wyłamała Emotikon: Język ) Mało tego to najczęściej burza i ulewa spotyka mnie gdzieś w plenerze ( mam szczęście )

Teraz wali piorunami dookoła mnie, a ja się cieszę i wrzeszczę - oj jak przyjemnie, wreszcie ochłodziło się Emotikon: Szczęśliwy z 32 w południe w cieniu na 20 stopni o 17:15 Emotikon: Szczęśliwy

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie Emotikon: Szczęśliwy 

Jak Piorun grzmotnie to ci on sprzęt wyłączy i bezpiecznik Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 23, Pasjonat
  • 1643
  • 3144
  • 18

Pioruny mnie omijają bo ja je koffam @Konto usunięte, a jak czasem trafi przez przypadek to ja bezpiecznik umiem wcisnąć Emotikon: Mrugający

Telewizor i komputer mam już wiekowy więc gdyby " siadł " to migiem do sklepu bo okazja - burza temu winna Emotikon: Szczęśliwy

Konto usunięte
Nie dotyczy

@wscieklaewka to ty naprawdę zaradna jesteś Mrugający mężczyzna

Nawet Burza może ci radość dać, to niewiarygodne Emotikon: Bardzo szczęśliwy