Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jest nas ponad 70 tysięcy na Nasz Orange! 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Jest nas ponad 70 tysięcy na Nasz Orange! 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍

@Jozefg , czasem liczy się jakość a nie ilość. No i atmosfera...ja na dodzie elektrodzie jakoś tego nie zauważyłem. Może jestem w błędzie?

Anonim

Nie dotyczy

Jest nas ponad 70 tysięcy na Nasz Orange! 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍

Dziękuję jeszcze raz wszystkim.

Życzę nowych osiągnięć na forum Nasz Orange Mrugający mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Jest nas ponad 70 tysięcy na Nasz Orange! 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍


@Jozefgnapisał(-a)

Fajnie! Emotikon: Szczęśliwy 

Bawimy się we wróżenie kiedy Nasz Orange dogoni Elektroda.pl? 

Roczek, dwa, pięć? Przy takim tempie wszystko możliwe!


@elektroda.pl napisał(-a)

:Mamy 2441307 zarejestrowanych użytkowników.



elektroda.pl ma trochę inny profil forum, tam szeroka tematyka jest, można dostać pomoc i pomagać, ja cenię sobie tamte forum, choć inna atmosfera tam jest, ale tam nie o atmosferę chodzi, pytanie i odpowiedż tam jest mottem głównym.

@Anonimna elektrodzie liczy się jakość tematów i postów, jak lipny temat utworzysz, to albo pomocy nie uzyskasz, albo wyląduje w koszu, moim zdaniem trochę rygoru i tu by się przydało, atmosfera u nas lepsza, ale czy to lekarstwo na wszystko.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Jest nas ponad 70 tysięcy na Nasz Orange! 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍


@Anonimnapisał(-a)



[...] choć inna atmosfera tam jest


Pokaż szczegóły
Proszę korzystać z funkcji "szukaj", temat poruszany już wiele razy, temat do zamknięcia

Zdecydowanie inna 😉

Anonim

Nie dotyczy

Jest nas ponad 70 tysięcy na Nasz Orange! 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍

@zbignieww  można wysmażyć podobny temat, ale musi być ciut odmienny, podstawa to konkretny opis problemu na elektrodzie, nie trzeba zgadywać... co pytający ma na myśli, ba zgadywanki to strata czasu, ja to cenię co tam stosują.

Anonim

Nie dotyczy

Jest nas ponad 70 tysięcy na Nasz Orange! 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍

Widzieliście dwie identyczne "piaskownice"? Bo ja nie i dla każdego znajdzie się coś miłego. Nawet na ogólnych były i są grupy zamknięte, by nikt nie wcinał się między wódkę a zakąskę. Z tych kilku ja wybrałem forum, a z pozostałych zrezygnowałem. Nikt też nikogo na siłę nie zmusza i może opuścić kiedy zechce.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Jest nas ponad 70 tysięcy na Nasz Orange! 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍

Proszę się wstrzymać z opiniami na temat elektrody, to nie jest temat tego wątku, ja dałem to jako przykład - i nic więcej!

 Jeżeli ktoś chce wyrazić opinię o elektroda.pl to poproszę na elektrodę.

Myślę że Kamil czyli Gulson chętnie poczyta a raczej nie myślę tylko wiem to od niego.

Anonim

Nie dotyczy

Jest nas ponad 70 tysięcy na Nasz Orange! 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍

@Jozefg , podzielam Twoją opinię, ale wiesz jak to działa, jak ktoś chwali konkurencję przy "współmałżonku"? Niech każda sroczka swój ogonek chwali tam, gdzie siedzi się jej wygodniej Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Jest nas ponad 70 tysięcy na Nasz Orange! 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍

Kiepskie nawiązanie do elektrody tu wyszło, to odmienne tematycznie forum i portal, tu jest fajnie i oby do 100k użytkowników, szybko NO dozbierało 😄


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Jest nas ponad 70 tysięcy na Nasz Orange! 👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍👧‍👦👨‍👩‍

Jakie by forum nie było, aby dostać trafną odpowiedź i skuteczną pomoc, trzeba najpierw zadać logiczne pytanie, a z tym, jak wiemy, jest różnie... gdzie by to nie było. Tutaj i tak cudem udaje się rozwikłać niejedną "zagadkę", w większości na domysłach, która po kilku postach, okazuje się być jakimś drobnym błędem konfiguracji, niedopatrzeniem lub po prostu spowodowana jest czyjąś nieuwagą Emotikon: Bardzo szczęśliwy i to cały urok NO Emotikon: Język