Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] ⚽ Powrót promocji GB za gole


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18449
  • 52752
  • 712

⚽ Powrót promocji GB za gole

@Katani1 we FLEX GB przyznawane są po wpisaniu kodu promocyjnego i nie trzeba ponosić kosztów wysłania SMS-a.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2833
  • 7107
  • 184

⚽ Powrót promocji GB za gole

Nie mam Flexa, ale jakoś to przeżyję.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18449
  • 52752
  • 712

⚽ Powrót promocji GB za gole

Po dzisiejszym meczu, Orange uruchomiło promocję 1 GB:

Szczegóły w aplikacji Mój Orange, gdzie możesz wygodnie aktywować bonus w zakładce „dla Ciebie” lub wysyłając SMS-a o treści FRYTKI pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego). Jeśli jesteś użytkownikiem FLEX-a zgarnij dodatkowe 1 GB, wpisując FRYTKI w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1443
  • 6253
  • 42

⚽ Powrót promocji GB za gole

FRYTKI pod 233 i mamy +1GB w Orange i Flex ważne 3 dni. 🙂 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

⚽ Powrót promocji GB za gole

Kod FRYTKI przyjmuje w aplikacji Orange Flex. w zakładce kody promocyjne jest że kod został aktywowany. 

Niestety nie nie pojawia się zakładka promo GB, w przypadku zakładki promo GB aktywnej wcześniej nic nie dodaje. Sprawdziłem na 3 kontach. 

Komuś poszło dobrze? Napisałem na Chat Orange Flex i mają sprawdzić.
Na Pepper.pl też ktoś zgłaszał identyczny problem

Edit: Już zaczęło sumować. Ale to u mnie nie działało od wczoraj po meczu aż do teraz (10 rano)


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18449
  • 52752
  • 712

⚽ Powrót promocji GB za gole

@Xymox4AD był problem z aktywacja zakładki promocyjne GB. U mnie była podobna sytuacja, obecnie już działa prawidłowo.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18449
  • 52752
  • 712

⚽ Powrót promocji GB za gole

Dziś po meczu do zdobycia 5 GB:

Korzystaj z bonusu, wysyłając SMS-a z zakładki „dla Ciebie” w aplikacji Mój Orange lub standardowo o treści ORANJE pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa zgarnij dodatkowe 5 GB, wpisując ORANJE w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

⚽ Powrót promocji GB za gole

Tym razem skorzystałem i od razu wykorzystałem 5 GB w ramach testów numerów szufladowych. Tuż przed północą przełączyłem połączenie na złom elektroniczny z kartą na wychodzące ważną do północy. Wyczyściło cały pakiet w ciągu godziny i nie zabrało ani grosza z zablokowanych środków. Po powrotnych przełączeniu na inny router udało się nawet dociągnąć ściągnie.

Normalnie nie mając innych pakietów to przy 901 trzeba uważać bo nie ma darmowego lejka. Blokada środków złotówkowych zadziałała!

Jeszcze sprawdzę w poniedziałek po 8:00 czy rzeczywiście nić  nie zeżre po zaprogramowanym doładowaniu z drugiej karty z pary.

Screenshot_20220612_024435_pl.orange.mojeorange.png

 

a może też skoryguje zużycie i doda trochę Mb.😅

 

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1599
  • 5485
  • 60

⚽ Powrót promocji GB za gole

Jednak było pełne zużycie 5 GB.

Zwykle po doładowaniu czeka się 2-3 minuty na gwarancję zwrotu zablokowanych środków. Dzisiaj trwało to ponad godzinę.

Niczego nie zmienili w działaniu cyklicznych przelewów sms oraz nie zżarło żadnych środków złotówkowych.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18449
  • 52752
  • 712

⚽ Powrót promocji GB za gole

4 GB do zgarnięcia za mecz.

Skorzystaj z bonusu, wysyłając SMS-a z zakładki „dla Ciebie” w aplikacji Mój Orange lub standardowo o treści CZEKOLADA pod numer 233 (opłata za SMS-a zgodna z cennikiem Twojego planu taryfowego). Jeśli jesteś użytkownikiem Flexa zgarnij dodatkowe 4 GB, wpisując CZEKOLADA w aplikacji, w zakładce „Kody promocyjne”.