Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone]Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

[zakończone]Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni

Pierwszy mikołajkowy prezent jest przeznaczony dla użytkowników Orange na kartę. Usługa Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni jest teraz dostępna zupełnie za darmo. Jak ją aktywować? To bardzo proste! Wystarczy wysłać SMS o treści MIKOLAJKI pod bezpłatny numer 364. Włączenie usługi możliwe jest do końca 6.12.2021 (prezent ważny przez 7 dni od dnia aktywacji). Z promocji mogą skorzystać również klienci, którzy mają aktywną usługę Bez limitu. Do ich obecnego pakietu zostanie dodane 7GB i ważność usługi przedłuży się o 7 dni.

Źródło: blog Orange Polska https://biuroprasowe.orange.pl

regulamin Mikołajki 2021 

14 ODPOW. 14

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni

 

Dobra, włączyłem promocję. Zgodnie z regulaminem przeniosło mnie do pakietu z MMSami. GB i ważność pakietu pozostały. Ale takie czary - teraz mam też Social Pass i 5G? 

Screenshot_20211201-150743~2.png

Screenshot_20211201-150825.png


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni

@Katani1  Żadne czary. Wszystko zgodne z regulaminem promocji Mikołajkowej (wersja dostępne usługi) oraz z nowym regulaminem no limit jednorazowych (kumulacja GB i czasu).

14. W sytuacji, gdy Abonent ma włączoną usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w dowolnej wersji i zleci włączenie Promocji, pozostałe dni ważności oraz gigabajty z usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” zostaną przeniesione na nową usługę a obecna zostanie wyłączona.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni


@andrzej1441napisał(-a)

@Katani1  Żadne czary. Wszystko zgodne z regulaminem promocji Mikołajkowej (wersja dostępne usługi) oraz z nowym regulaminem no limit jednorazowych (kumulacja GB i czasu).

14. W sytuacji, gdy Abonent ma włączoną usługę „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” w dowolnej wersji i zleci włączenie Promocji, pozostałe dni ważności oraz gigabajty z usługi „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB” zostaną przeniesione na nową usługę a obecna zostanie wyłączona.


To wiem, dziwi mnie niefortunny opis pakietu. Wynika z niego, że mam Social Pass i dostęp do 5G.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1591
  • 5432
  • 59

Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni

@Katani1  Dla 5G nie sprawdzę działania internetu. U mnie Z danych zużycia GB na routerze i MO nie wynika aby Socjal Pass nie zapierał GB chociaż niby jest aktywny po aktywacji Mikołajek.

 

PS

Kiedy doszła kumulacja GB i czasu w nolimit z MMS-ami ciekawe będą efekty przejścia. Panel może pokazywać jedno, a działać zupełnie inaczej.

Przykładowo mając starą usługę jednorazową bez MMS-ów  ważną np jeszcze kilka lata (Kilka pakietów z 1 TB lub 2TB wykupione na 365dni po 300 zł) dokupując jednorazową za 39 zł nie tylko czas i GB się kumulują ale powinny działać od razu socjal pas,  5G i oraz MMS.

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni

Nie liczę na to, że mam włączone Social i 5G. Po prostu opis pod pakietem tak sugeruje. Wg mnie na posiadany pakiet wskazuje jego nazwa na górze strony, a to poniżej to tylko informacja, która może wprowadzać w błąd.

Co do pomysłu włączenia pakietu za 39 zł. i korzystania z Sociala i 5G przez skumulowany z poprzedniej oferty okres ważności, to punkt 10 regulaminu ostudził moje zapędy:

10. Sumowanie dni ważności z kolejnych aktywacji Usługi nie dotyczy usług dodatkowych „Social Pass” i „5G Pass” włączonych w ramach Usługi w wariancie za 39 zł. Ważność usług dodatkowych wynosi maksymalnie 31 dni.

Wg mnie po aktywacji Mikołajek uzyskałem tylko darmowe MMSy przez prawie 2 lata. Zawsze coś 🙂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni

Nie przeczytałem regulaminu... 

Wyłączyłem tę usługę z MMSami wybierając zwrot środków. Teraz nie wiem czy mam moją poprzednią usługę aktywną czy nie? Bo widzę że mogę ją włączyć. I czy to znaczy że jeśli ją teraz włączę to GB będą liczone od nowa - teraz co miesiąc dostawałem około 60 GB (z każdym miesiącem +1 GB)?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni

Przy pakiecie cyklicznym bardzo możliwe, że dodatkowy GB zacznie się liczyć od nowa. Rano zadzwoniłbym do Orange, powiadomił o omyłkowym włączeniu usługi i chęci powrotu do poprzedniej. Teraz nic bym nie kombinował, bo może się nie dać odkręcić.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

Mikołajki 2021 1 prezent Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + 7 GB na 7 dni

Tak zrobię. Kolejny minus w takim razie jest taki że pakiet miałem jeszcze ważny 3 tygodnie i w tej chwili te trzy tygodnie straciłem.