Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[zakończone] Mi Air Purifier 4 Pro i inne nowości oraz zmiany w cenniku sprzętów w Orange


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

[zakończone] Mi Air Purifier 4 Pro i inne nowości oraz zmiany w cenniku sprzętów w Orange

Wojciech_0-1643811553085.png

Pochwal się, jak jest z jakością powietrza w Twojej miejscowości? Może warto pomyśleć dla siebie i rodziny nad oczyszczaczem powietrza? Od 1 lutego w Orange można zakupić oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 4 Pro. Żywotność filtra to 6-12 miesięcy, a urządzenie samo przypomni o konieczności wymiany. Więcej po kliknięciu tutaj.

 

Pozostałe zmiany w cennikach Abonamentów Komórkowych, Orange Love oraz Orange Love 4G:

 

W cennikach oferty bez abonamentu wprowadzamy następujące zmiany:

 

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Mi Air Purifier 4 Pro i inne nowości oraz zmiany w cenniku sprzętów w Orange

Oferta fajna, ale telefony Oppo > coś poszło nie tak, oferta się ze sklepu nie ładuje  @Wojciech  😉

Bez nazwy-1.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Mi Air Purifier 4 Pro i inne nowości oraz zmiany w cenniku sprzętów w Orange

Dzięki @Anonim, w każdym razie widziałem. Chyba jeszcze te oferty coś w przygotowaniu na stronie 🙂 Jak będzie gotowe to samo się zmieni.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mi Air Purifier 4 Pro i inne nowości oraz zmiany w cenniku sprzętów w Orange

Nareszcie w ofercie Orange router do obsługi 5G. Żeby u mnie był zasięg, to z miłą chęcią protestował bym taki routerek.

Anonim

Nie dotyczy

Mi Air Purifier 4 Pro i inne nowości oraz zmiany w cenniku sprzętów w Orange

@ketrasaArtur  na Śląsku z 5G nie ma problemów, łapię Orange i Plus 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Mi Air Purifier 4 Pro i inne nowości oraz zmiany w cenniku sprzętów w Orange

U mnie na wschodzie 5G ma fiolet i zielony, a 20 km dalej jest magenta. Do 5G Orange mam 130 km. Kiedyś pisałem o zasięgu 5G w Orange, ale dalej nie widać, żeby coś się zmieniło. 

Anonim

Nie dotyczy

Mi Air Purifier 4 Pro i inne nowości oraz zmiany w cenniku sprzętów w Orange

Jak Orange dostanie pasmo dla 5G, to doczekasz się i pomarańczowego 5G 😄

Przetargi powinny ruszyć w tym roku 😎

Więc zakup modemu 5G sensowny, do kompletu jakiś telefon z 5G Realame czy Vivo 😎