Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[do 19.05.2023] Odpal apkę i zdrap zdrapkę. 100 GB dla tych, którzy nie korzystali z aplikacji MO


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2427
  • 10059
  • 86

[do 19.05.2023] Odpal apkę i zdrap zdrapkę. 100 GB dla tych, którzy nie korzystali z aplikacji MO

Dla zainteresowanych znalazłem jeszcze jedną promocję/prezent na majówkę od Orange Do odebrania jest jeszcze jeden prezent. To darmowe 100 GB dla osób, które nie korzystały jeszcze z aplikacji Mój Orange. Wystarczy ją pobrać, zalogować się i zdrapać zdrapkę, która kryje darmowy pakiet 100 GB. Bonus można wykorzystania w Polsce przez 31 dni. Promocja nie dotyczy tych z Państwa, którzy korzystają wyłącznie z następujących ofert, usług lub planów taryfowych: oferty Orange na kartę, usługi Dostęp do Internetu DSL, usług ISDN, planów taryfowych Firma dla Klientów Biznesowych, Internet LTE dla Dużych.

W załączniku przesyłam Regulamin promocji „Odpal apkę i zdrap zdrapkę” w aplikacji Mój Orange obowiązuje od 28 kwietnia do 19 maja 2023 r.

Pozdrawiam 🙂

 

________________
* Wydzieliłem z tematu [28.04 - 03.05] Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni – moderator Michał

2 ODPOW. 2

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1635
  • 5640
  • 61

[do 19.05.2023] Odpal apkę i zdrap zdrapkę. 100 GB dla tych, którzy nie korzystali z aplikacji MO

To razem z promocją abonenci na kartę po raz pierwszy korzystający z apki mogą otrzymać 200GB. Tylko z tej należy szybko skorzystać.

W tej piszą ogólnie jak sprawdzać bo jest do szerszego grona.

Nie podają szczegółów dla konkretnych ofert

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1635
  • 5640
  • 61

[do 19.05.2023] Odpal apkę i zdrap zdrapkę. 100 GB dla tych, którzy nie korzystali z aplikacji MO

Błąd zrobiłem w poprzednim poście.

Adresaci promocji wskazani są poprzez wykluczenie.

Dlatego pierwsze zdanie w poprzednim może mieć treść:

To razem z promocją abonenci na kartę po raz pierwszy korzystający z apki mogą tez otrzymać 100GB.