Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[do 15.06.2023 r.] Dla nowych Klientów: Rozmowy za 0 zł do wakacji


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

[do 15.06.2023 r.] Dla nowych Klientów: Rozmowy za 0 zł do wakacji

@andrzej1441   podaj punkt regulaminu , gdzie pisze że warunkiem aktywowania promocji jest  "nowa  startówka"

 

@Wojciech pobraniem i dokładnie przeczytałem regulamin  i pisze , cytuję  :

" regulamin promocji , rozmowy  za 0 złotych do wakacji " koniec cytatu. 

Gdzie jest napisane w regulaminie : DLA NOWYCH KLIENTÓW   ( jak sam piszesz w tytule swojego postu)

 

_______

* Scalenie wpisów - Bartłomiej


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

[do 15.06.2023 r.] Dla nowych Klientów: Rozmowy za 0 zł do wakacji


@Katani1napisał(-a)

... usługa będzie działać, jeśli konto będzie aktywne od dnia aktywacji PROMOCJI, a nie karty SIM.


Zgadza się. OK.

Pytanie pomocnicze.

Dzisiaj konto mam aktywne.

Jutro i pojutrze będzie też aktywne.

Czy jutro i pojutrze uruchomię promocję?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

[do 15.06.2023 r.] Dla nowych Klientów: Rozmowy za 0 zł do wakacji

Moim zdaniem promocję uruchomisz przy aktywnym koncie do 15.06 i będzie działać jeśli konto nadal będzie aktywne do 30.06 bez przerwy (+ doładowanie).

 

Teraz to i tak gdybanie, niech określą dla kogo dokładnie jest ta promocja. Bo wg mnie przy obecnym regulaminie z promocji powinni móc skorzystać wszyscy użytkownicy wskazanych taryf, a tak niestety nie jest...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

[do 15.06.2023 r.] Dla nowych Klientów: Rozmowy za 0 zł do wakacji

@andrzej1441  w tym regulaminie  w 5  punkcie jest napisane że : promocję uruchomisz JEDEN raz na danym numerze do 15.06.br.

A kiedy uruchomisz ,  dzisiaj ,jutro , czy pojutrze , to jest twoja decyzja. 

@Katani1  moim zdaniem to nie jest gdybanie , bo do tej promocji jest już napisany i obowiązujący regulamin  , podany  publicznie do wiadomości  gdzie  jest tylko napisane  żeby było  aktywne konto abonenta  , nie ma innych obostrzeń i przeciwwskazań   . To co nie jest zabronione w regulaminie  , to jest dozwolone w praktyce , moim zdaniem dla wszystkich chętnych. Chyba że osoby decyzyjne w Orange zmienią obowiązujący regulamin  i promocję bardzo ograniczą  tylko dla wybranego grona abonamentów .


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

[do 15.06.2023 r.] Dla nowych Klientów: Rozmowy za 0 zł do wakacji


@Katani1  moim zdaniem to nie jest gdybanie , bo jest napisany regulamin  , gdzie  jest tylko napisane  żeby było  aktywne konto abonenta  , nie ma innych obostrzeń i przeciw wskazań  . Co nie jest zabronione w regulaminie  , to jest dozwolone w praktyce , moim zdaniem dla wszystkich chętnych. 


To spróbuj uruchomić tę promocję, jako obecny abonent. Będziesz pisał reklamacje, że się nie da?

Mi ta usługa nie jest potrzebna, ale np. mamie chętnie bym ją włączył.

Edit:

To nie pierwszy regulamin "pisany na kolanie" , cytując Debeściaka z tego forum.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1227
  • 1

[do 15.06.2023 r.] Dla nowych Klientów: Rozmowy za 0 zł do wakacji

@Katani1 jeszcze nie podjąłem takiej decyzji  , ale jak  włączę   promocję i nie będzie  aktywna , to  na pewno będę  reklamował , powołując się na obowiązujący  i  aktualny regulamin Orange , i wiem że reklamacja byłaby rozpatrzona pozytywnie , ponieważ   ja spełniam wszystkie wymogi zapisane w tym konkretnym regulaminie . Wszystkie reklamację rozpatrywane są  w oparciu o  obowiązujące regulaminy  w dniu włączenia promocji .


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

[do 15.06.2023 r.] Dla nowych Klientów: Rozmowy za 0 zł do wakacji

@jan1 @Katani1 Czyli według was nie ma różnicy w wymaganiach uruchomienia promocji przy zamianie przyimka od na w dla pkt-u 11 regulaminu

 

Czyli:

11. Korzystanie z Bonusu jest możliwe tylko w przypadku posiadania aktywnego konta na połączenia wychodzące od dnia aktywacji Promocji do 30 czerwca 2023r.

 

znaczy to samo co :

 

11. Korzystanie z Bonusu jest możliwe tylko w przypadku posiadania aktywnego konta na połączenia wychodzące w dniu aktywacji Promocji do 30 czerwca 2023r.

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

[do 15.06.2023 r.] Dla nowych Klientów: Rozmowy za 0 zł do wakacji

Postanowiłem sprawdzić, czy uda się uruchomić promocję. Nowy starter aktywowany 24 dni temu. W odpowiedzi na SMS-a aktywacyjnego: jestem w nieuprawnionej taryfie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

[do 15.06.2023 r.] Dla nowych Klientów: Rozmowy za 0 zł do wakacji

@ketrasaArturtaką samą odpowiedz otrzymałem na aktywowanej wcześniej karcie.

Zgodnie z pkt. 11 konto nie może być ważne ani wcześniej ani później a:

tylko w przypadku posiadania aktywnego konta na połączenia wychodzące od dnia aktywacji Promocji


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

[do 15.06.2023 r.] Dla nowych Klientów: Rozmowy za 0 zł do wakacji

@andrzej1441 czyli promocję można uruchomić dopiero od dnia dzisiejszego, bo dziś wystartowała promocja.