Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[Tylko 28.05.2023r] Niedzielna okazja na iPhony


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6522
  • 15948
  • 84

[Tylko 28.05.2023r] Niedzielna okazja na iPhony

@ketrasaArtur  Nie rozumiem ciebie te telefony nawet nie są nową technologią brak 5G brak dobrego aparatu brak serwisów w Polsce naprawczych  jak już jest to może Warszawie 🤦‍ a ty piszczysz i marzysz onim  za tym szmelcem co jest wart max 1500 zł eh 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18437
  • 52712
  • 710

[Tylko 28.05.2023r] Niedzielna okazja na iPhony

@Citi2017 5G w mojej okolicy brak, wiec jak telefon nie obsługuje, to dla mnie obecnie żadna strata. Co do aparatu, to się z Tobą nie zgodzę. Miałem porównanie zdjęć wykonanych na iPhonie 13 PRO z kilkoma modelami modelami telefonów, różnica jest kolosalna, na korzyć iPhone. Kasy jednak dla samego aparatu nie wydam. Serwis jest w Warszawie, ale nie było potrzeby się tam udawać. Dla mnie zresztą to nie jest już obecnie kłopot. Jak jest już kawałek autostrady, to obecnie do Warszawy doskakuję w jakieś godzina 45. Wcześniej potrzeba było 3 godziny 😁


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

[Tylko 28.05.2023r] Niedzielna okazja na iPhony


@Citi2017napisał(-a)

@slav72  zgadzam się zwłaszcza że nie ma jak co do czego gdzie je narawić bo w Polsce chyba tylko Warszawie jest taki punkt co szczerze to telefony jedno razowe nawet nienadąrzają nad siecią bo mamy już 5G a iPhone nie obsługuje tej sieci 🤷 dużo jest minusów dla tego to telefon warty 1000 max1500 zł nic więcej 🤷


Obsługuje 5G obecne Orange, spokojna twoja 😉

Ale te iPhone za drogie i też mnie nie kręcą już.

Co do serwisów to nie są te telefony awaryjne, więc  nie brałbym tego jako minus, serwisowanie po gwarancji drogie, ale jak kogoś stać na telefon za 7k zł, to kupi drugi jak mu się telefon popsuje.

Co do zawyżania cen, to Samsung i Xiaomi też mocno zawyżają ceny Flagowych modeli, to taki trend, ci co mają kasę i tak kupią 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

[Tylko 28.05.2023r] Niedzielna okazja na iPhony

Jeżeli występuje nagminnie  reklama sprzętu, towaru, usług, a wrazie usterki to klient zostaje sam z tym problemem , to coś jest nie tak , ponieważ wszystko co jest dobre i sprawdzone w praktyce  przez klienta , samo się

reklamuje !


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

[Tylko 28.05.2023r] Niedzielna okazja na iPhony

Jest ochrona konsumenta i inne ścieżki, więc można dochodzić swoich praw.

@jan1  ja to kupuję telefony, które w razie usterki czy zniszczenia, bez żalu/ obciążenia budżetu, zastępuję nowym telefonem, tak do 2k zł mam tą barierę 😉

Co do iPhone to pewnie sporo osób też tak robi, inni kupują dla szpanu i to jest moim zdaniem lekkomyślność, ale nic mi do tego.

Serwis firmowy jest Warszawie iPhone/ Apple, ale autoryzowanych serwisów jest dużo i z naprawą nie ma problemów @Citi2017 😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

[Tylko 28.05.2023r] Niedzielna okazja na iPhony

Witam  ponownie .

@IreneuszCD    jest wolny rynek i wolny wybór każdego klienta , każdy ma  swoje zasady i swoje doświadczenie życiowe, człowiek uczy się czasami na własnych błędach . Ja nie ulegam żadnym reklamą i nie kupuję    " oczami " , ale to mój osobisty pogląd .


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

[Tylko 28.05.2023r] Niedzielna okazja na iPhony

@jan1 doświadczenie przychodzi po latach 😎

Ja mam łatwiej bo elektronika to moje hobby i dodatkowo informatyk jestem, bajery mnie nie kręcą i szanuję kasę, bo z nieba nie spada.

Co do uczenia się na własnych błędach, obecnie wszystko opisane jest w necie i trzeba czytać, 20 lat czy więcej wstecz, kupowało się w ciemno, czy słuchało opinie sprzedawcy, ta była raz celna, innym razem myląca, bo chciał pobyć się towaru.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6522
  • 15948
  • 84

[Tylko 28.05.2023r] Niedzielna okazja na iPhony

@IreneuszCD  widzę że bronisz iPhone ale mam MacBooka pro jest sprawny ale do śmieci nich w Elblągu nie podjął się wygrania mi systemu powiedzieli że do Warszawy lub do śmieci go 🤷 tak że iPhony iPady itp to nie warto kupować nie wiem czemu twierdzisz że łatwo jest znaleźć serwis naprawy 🤷 @jan1   masz rację każdy decyduje sam ja tylko pisze Fakt z doświadczenia z firmom iPhone ios 🤷 dla mnie to sprzęty jednorazowe 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

[Tylko 28.05.2023r] Niedzielna okazja na iPhony

@Citi2017  nie bronię iPhone 🤣

Ja bym takiego telefonu już nie kupił, miałem iPhone 12 i się go pozbyłem, jednak Android bardziej mi pasuje i nie muszę tak uważać na telefon, jak spadnie i się popsuje, to bez stresu nowy kupię zaraz ,😄


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

[Tylko 28.05.2023r] Niedzielna okazja na iPhony

@Citi2017  bardzo dobrze że piszesz na ten temat , że dzielisz się swoim doświadczeniem  , bo w życiu trzeba mieć ograniczone zaufanie do wszystkiego .