Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Siedem smartfonów na start #hello5G


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Siedem smartfonów na start #hello5G

Słyszeliśmy o starcie  sieci 5G #hello od 1 Lipca wybranych miastach hello 5G# a tu przedstawiam 7 smartfonów polecające przez Orange i w ofercie Orange.

5G-smartfony-blog-1.jpg

Od początku lipca wprowadziliśmy ofertę #hello5G, która jest pierwszym etapem budowy kompleksowej sieci 5G. W jej zasięgu jest 6 mln użytkowników w blisko 400 miejscowościach. #hello5G działa w oparciu o częstotliwość 2100 MHz.

Jeszcze niedawno nie było smartfonów pozwalających na korzystanie z 5G w tym paśmie. Sytuacja rynkowa zmieniła się i w ofercie Orange możecie teraz znaleźć siedem modeli kilku producentów, które wspierają #hello5G: Xiaomi Mi 10, Mi 10 Lite oraz Mi 10 Pro, Motorola Edge, LG Velvet i Huawei P40 oraz P40 Pro. Jeśli z nich korzystacie lub zamierzacie, proszę pamiętajcie, że powinny być zaktualizowane do najnowszej wersji oprogramowania. Listę urządzeń obsługujących #hello5G będziemy systematycznie poszerzać.

Spodziewając się Waszych pytań o Samsunga S20 od razu odpowiadam. Tak, pracujemy z producentem nad tym, aby jak najszybciej pojawił się na naszej liście. Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości.
więcej w linku:  https://biuroprasowe.orange.pl/blog/siedem-smartfonow-na-start-hello5g/




1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18407
  • 52633
  • 708

Siedem smartfonów na start #hello5G