Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 503
  • 915
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Ja doładowuję piątkami, więc nie dla mnie ta "promocja" 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 350
  • 1773
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@andrzej1441 @ketrasaArtur  Czy ktoś cos wie są już jakieś przecieki informacji odnośnie 1 srody miesiaca bonus prezentowy dla karciarzy w czerwcu.Moga nas zaskoczyć 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18643
  • 53380
  • 722

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@Luki9 jeszcze cisza. Ciekawe, czy znowu nie połączą promocji dnia dziecka i pierwszej środy miesiąca?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 234
  • 968
  • 4

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


@Luki9napisał(-a)

Czy ktoś cos wie są już jakieś przecieki informacji odnośnie 1 srody miesiaca bonus prezentowy dla karciarzy w czerwcu.Moga nas zaskoczyć 😉


Na pewno zaskoczą ale skoro to ma być pierwsza środa miesiąca to może trzeba do środy poczekać?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 350
  • 1773
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@Ianus72  Zaskoczenie to raczej nie będzie w aplikacji mobilnej Mój Orange pojawiło się nawigacja 2 miesiące za darmo.Znowu kiepski bonus (prezent)

 

O tej okazji

Opcja wyłącznie dla kartowiczów!
Orange dzisiaj dodało informację że można zgarnąć aż 500 GB za zgody! Jest to oczywiście lepsze niż prezent, jakim w tym miesiącu jest Nawigacja Orange na 2 miesiące za darmo...
Wracając do GB - jest to 200 GB podstawowe (orange.pl/ocp…pdf) + 300 GB dodatkowe (dokumenty.orange.pl/bw/…fec), które można zgarnąć od dzisiaj tj. 5 czerwca 2024 do 10 czerwca 2024!
Wystarczy wysłać SMS o treści TAK na 80290 i spróbować swojego szczęścia, bo mimo informacji krążącej po różnych forach brzmiącej tak:
Bonus jest jednorazowy i nie dotyczy klientów, którzy już wcześniej wyrazili zgodę tym kanałem i odebrali standardowe 200 GB. Bonus nie zostanie przyznany za wyrażenie zgody innym kanałem niż SMS.
zródło informacji :
 
________________
* Scaliłem wpisy – moderator Michał