Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 171
  • 674
  • 1

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@_Artek_  czy mając abonament to przecież dostaje się co środę jakieś bonusy?

 

Ja czasami dostawałam też bonus na internecie mobilny 

 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 532
  • 2194
  • 4

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

Mając światłowód nigdy w środę żadnego prezentu nie dostałem a umowę mam już chyba 5 lat. 

Nawet nie chodzi o prezenty ale np o samą możliwość dobrania serwisów VOD do faktury za internet światłowodowy, mamy XXI wiek. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 234
  • 968
  • 4

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca


@jan1napisał(-a)

ale po sprawdzeniu na infolini poinformowano mie , że nie ma już aktywnej promocji 

" Mikołajki "

Regulamin tej promocji obowiązywał od 30 listopada do 6 grudnia 2021 roku .

 



Wczoraj aktywowałem promocyjny nolimit+7GB na 7 dni na każdym numerze za pomocą aplikacji MO.

To jest coś innego?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 350
  • 1773
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@andrzej1441  Czyli mam rozumieć jesli skorzystałem juz w listopadzie z paczki 100 GB to przy ponownej próbie doładowania online za 10 zł nie dostanę kolejnej paczki teraz w grudniu ? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18654
  • 53419
  • 726

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@Luki9 tak to niby wygląda z informacji przekazywanych przez Orange. Zawsze możesz sam sprawdzić.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2430
  • 10073
  • 87

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@Luki9Listopadowa promocja 100 GB za doładowanie online została przedłużona do 31 grudnia 2023 roku.

Przesyłam Ci najważniejsze punkty regulaminu:

3. Ważność darmowych GB to 30 dni od momentu przyznania.
4. Konkretny numer telefonu może skorzystać z Promocji jeden raz.
5. Ważność doładowań pozostaje bez zmian.
6. Włączenie Promocji nastąpi najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu doładowania Konta Głównego. Potwierdzeniem włączenia Promocji jest SMS zwrotny.
7. Promocja zostanie włączona automatycznie i będzie aktywna na danym numerze Abonenta.

Więcej informacji w załączonym regulaminie

Pozdrawiam 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 351
  • 1244
  • 1

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@Ianus72  

Tak to jest coś innego , ponieważ tamta promocja " Mikołajki " skończyła się i wygasła

6 grudnia 2021r. Natomiast promocja , którą  włączyłeś  przez aplikację  MO , nazywa się 

" Prezent na Święta "  i obwiązuje 

od 6 grudnia do 26 grudnia 2023 r.( w tych wymienionych dniach , można ją aktywować jeden raz , na jednym numerze)

Pozdrawiam. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1637
  • 5642
  • 61

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@jan1 Jan to nie zupełnie tak z tym jednorazowym uruchomieniem promocji na święta.

Spełniając warunki promocji można ją aktywować automatycznie doładowaniem.

Następnie promocja uruchomi się drugi raz po wysłaniu SMSa.

Odwrotna kolejność nie przechodzi, bo regulaminowo uruchomienie automatyczne doładowaniem jest tylko wtedy, gdy nie mamy aktywnego NL a i czas automatycznego uruchomienia doładowaniem jest bardziej ograniczony.

PS. Traktuję to jako dodatkową promocję EKO doładowań i NL.

Całość regulaminowo nawet logiczna.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 350
  • 1773
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@Pablo5  Rozumiem zapis regulaminu tylko czy jak skorzystałem już w listopadzie z promocji czy teraz w grudniu jak doładuje ponownie konto za 10 zł online tez dostane 100 GB na 30 dni o to pytanie za 100 punktów - doładowałem jeden numer mam poczekać 24 godziny na 100 GB o ile je dostane dam znać jak to bedzie 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 350
  • 1773
  • 3

Prezent na kartę w pierwszą środę miesiąca

@andrzej1441  co do promocji ( prezent ) Bonus  7 dni no limit plus 7 GB wszystkim to zostało uaktywnione ale ze doładowałem sobie i Mamie konto dzisiaj ponownie to właczyłem i co sie okazało przedłuzyło ponownie no limit na 7 dni z 7 GB internetu no ciekawe 😉