Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa oferta Abonamentu Komórkowego - Netflix nawet 6 miesięcy gratis


Zespół Nasz Orange
  • 3053
  • 11849
  • 66

Nowa oferta Abonamentu Komórkowego - Netflix nawet 6 miesięcy gratis

Wojciech_0-1698130347604.png

 

Od 23 października 2023 r. wprowadziliśmy odświeżoną ofertę Abonamentów Komórkowych. Głównym punktem jest dodanie Netflixa. Tak to wygląda z podziałem na oferty:

  • Plan S - 50 GB internetu - Netflix plan podstawowy na 1 miesiąc w prezencie,
  • Plan M - 150 GB internetu - Netflix plan podstawowy na 2 miesiące w prezencie,
  • Plan L - 300 GB internetu - Netflix plan podstawowy na 6 miesięcy w prezencie.

Chcesz wybrać wyższy plan? Nie ma z tym problemu. W koszyku zmieniasz na te, który chcesz, a dopłacasz tylko różnicę między planem podstawowym, a tym, który wybierzesz.

 

Jak wyłączyć?

Jeżeli po okresie, w którym korzystasz z prezentu chcesz zrezygnować z Netflixa, możesz to zrobić. Wystarczy, że w Mój Orange wyłączysz. Nic więc trudnego 😉 Możesz to zrobić w dowolnym momencie, także zaraz przed końcem ważności prezentu.

 

Chcesz sprawdzić jak wygląda oferta? Kliknij tutaj. Czym jest Netflix, jakie są plany, ile kosztują, jak uruchomić znajdziesz tutaj: https://www.orange.pl/abonament/netflix

Możesz zamówienie nowej oferty, czy przedłużenia zrealizować z Doradcą. Wystarczy najechać na ▶ Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym i klikając na Wyświetl szczegóły.

 

Oferta jest dostępna do odwołania. Zazwyczaj do wprowadzenia nowej 😉 Promocja nazywa się Abonament komórkowy III. Regulamin obowiązuje od 22 października 2023 r. Szczegóły oraz regulaminy dostępne na orange.pl.

5 ODPOW. 5

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1284
  • 3092
  • 31

Nowa oferta Abonamentu Komórkowego - Netflix nawet 6 miesięcy gratis

fantastyczna oferta  😆  
tak sobie lukam i 

Plan S
55,00
zł/mies. z rabatami
Od25. mies.70,00zł/mies.z rabatami   -  buahaha 
orange wraca do poczatku 2000r gdzie za rozmowy się płaciło jak za zboże 
w planach M i L Telefony w korzystnych cenach czyli w planie S telefony w niekorzystnych cenach? 😀

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 692
  • 18

Nowa oferta Abonamentu Komórkowego - Netflix nawet 6 miesięcy gratis

Może i niefantastyczna, ale przynajmniej dali coś więcej.

I to o dziwo bez podwyżki o kolejne 5,00. 😏


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1284
  • 3092
  • 31

Nowa oferta Abonamentu Komórkowego - Netflix nawet 6 miesięcy gratis


@marcin0216napisał(-a)

Może i niefantastyczna, ale przynajmniej dali coś więcej.

I to o dziwo bez podwyżki o kolejne 5,00. 😏


no jak nie ma podwyżki o kolejne 5zł? jest po 24mc umowy.
sam abonament za 55zł to jest już droga usluga.
5G? jakaś telewizja? teraz netflix? cyber ochorna?
cały bajer polega na tym aby podnosić abonament pod pretekstem dania czegoś więcej tylko ze to więcej nie oznacza że jest to komuś potrzebne i warte więcej złotówek.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 456
  • 3917
  • 20

Nowa oferta Abonamentu Komórkowego - Netflix nawet 6 miesięcy gratis

@PARANOJA też na to zwróciłam uwagę. Niedawno było 10 zł więcej po miesiącach. Teraz już 15. Dla mnie osobiście abonamenty to pomyłka . Nie widzę sensu wiązania się umowami. Skoro można mieć prepaid czy teraz te oferty subskrypcji z korzystnym pakietem GB. I to taniej. 

 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 153
  • 692
  • 18

Nowa oferta Abonamentu Komórkowego - Netflix nawet 6 miesięcy gratis

@PARANOJA Miałem na myśli brak podwyżki w czasie określonym. Ostatnio tutaj więcej GB wiąże się z większą kasą.

A co do sensu abonamentu... jak ktoś ma pakiet i zniżki, to jeszcze w miarę. A jeśli sam numer, to sami sobie odpowiedzieliście 😉