Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kupuj na żywo z Orange: Samsung Galaxy S24


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18641
  • 53369
  • 722

Kupuj na żywo z Orange: Samsung Galaxy S24

W poniedziałek 29 stycznia 2024 roku odbędzie się prezentacja Samsunga Galaxy S24, w ramach akcji : Kupuj na żywo z Orange. Warto uczestniczyć w wydarzeniu, bo prócz prezentacji, możliwości zadania pytań na czacie, mogą być dodatkowe promocje przy zakupie.

Na stronie:

https://www.orange.pl/zobacz/kupuj-na-zywo

można zapisać się na wydarzenie, aby nie orzegapić.

Screenshot_2024-01-26-21-25-04-450_com.android.chrome.jpg

11 ODPOW. 11

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2427
  • 10059
  • 86

Kupuj na żywo z Orange: Samsung Galaxy S24

@ketrasaArturo premierze smartfona Samsung Galaxy S24 jest też artykuł na blogu Orange

Premiera Samsunga Galaxy S24 w Orange https://biuroprasowe.orange.pl/blog/premiera-samsunga-galaxy-s24/
Jeśli chodzi wspomniane wyżej wydarzenie Kupuj na żywo to będzie też informacja o nim na blogu Orange Myślę że będzie to w niedziele lub w poniedziałek
Pozdrawiam 🙂

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18641
  • 53369
  • 722

Kupuj na żywo z Orange: Samsung Galaxy S24

@Pablo5 na pewno będzie informacja na blogu. Szkoda, że tylko na kilka godzin przed prezentacją. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Kupuj na żywo z Orange: Samsung Galaxy S24

U mnie jednak przeważyła kwestia finansowa, zaopatrzyłem się w S23 FE , za to w super świetnej promce (normalnie żal było zostawić i nie wziąć 🤑 😁).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18641
  • 53369
  • 722

Kupuj na żywo z Orange: Samsung Galaxy S24

@slav72 teraz przy premierze S24 poprzedni model jest w atrakcyjnej cenie, ale czasami przy nowym dokładają takie promocje, że cena może być również atrakcyjna co poprzedni model. Ciekawi mnie, co zaprezentują w poniedziałek.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Kupuj na żywo z Orange: Samsung Galaxy S24

@ketrasaArtur pamiętajmy że s23 fe jest najnowszym z serii s23 i premierę u nas miał w drugim tygodniu grudnia, a obok takiej promki którą zaoferował mi mój op nie mogłem przejść obojętnie (powiem tyle że po wszystkich upustach promo, przedłużenie, dział utrzymania klienta, zwrot od S wyszedł lekko powyżej 1,5 K...).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18641
  • 53369
  • 722

Kupuj na żywo z Orange: Samsung Galaxy S24

@slav72 to ładna cena wyszła za flagowca. Jak trochę się poczeka na odpowiednią promocję, to za całkiem przyzwoite pieniądze można nabyć niezłego flagowca. Ja obecnie trochę Samsunga odstawiłem na bok na konto Xiaomi. Za niższą kwotę można kupić ciekawy model z obsługą eSIM i możliwością klonowania aplikacji. Niestety nie wszystkie Samsungi mają takie opcje, a teraz to jest dla mnie ważne.

Gratuluję nabycia fajnego sprzętu 👏👍


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Kupuj na żywo z Orange: Samsung Galaxy S24

@ketrasaArtur  dzięki, też mam w nim "esimkę", trochę szkoda że w związku z ich obsługą Samsung nie pomyślał aby tacki na zwykłe simki nie przystosować do obsługi kart pamięci (jak to ma miejsce w tańszych modelach, ale to taki szczególik...).


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2427
  • 10059
  • 86

Kupuj na żywo z Orange: Samsung Galaxy S24

@ketrasaArturdzisiaj pojawiła się informacja na blogu Orange o dzisiejszym wydarzeniu Kupuj na żywo- Samsung Galaxy S24 https://biuroprasowe.orange.pl/blog/kupuj-na-zywo-z-orange-4/ 

Wydarzenie odbędzie się o godzinie 19.

Pozdrawiam 🙂

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18641
  • 53369
  • 722

Kupuj na żywo z Orange: Samsung Galaxy S24

Skoro wiadomo już było od ponad 3 dni, to można by było na blogu jakoś też wcześniej dać informację, a nie kilka godzin przed wydarzeniem.