Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kupuj na żywo w Orange: smartwatche Maxcom


Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2589
  • 10702
  • 94

Kupuj na żywo w Orange: smartwatche Maxcom

Już dzisiaj, o godzinie 18:00 kolejny odcinek cyklu „Kupuj na żywo z Orange”. Temat dzisiejszego odcinka to Poznaj smartwatche Maxcom i zdobądź zniżkę 50 zł na model FW42.
Więcej informacji o tym wydarzeniu także na blogu Orange Kupuj na żywo z Orange: Maxcom https://biuroprasowe.orange.pl/blog/kupuj-na-zywo-z-orange-maxcom-2/
Zachęcam do wzięcia udziału w dzisiejszym wydarzeniu 🙂
Pozdrawiam 🙂
7 ODPOW. 7

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 151
  • 684
  • 18

Kupuj na żywo w Orange: smartwatche Maxcom

Sam bym tego nie kupil, ze wzgledu na funkcjonalnosc. Ale ostatnio oddajac dekoder w salonie, widzialem na wystawce ten okragly damski, calkiem niezle wyglada na prezent 🎁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19193
  • 55418
  • 749

Kupuj na żywo w Orange: smartwatche Maxcom

Kod rabatowy do zniżki 50 zł, na zakup zegarka Maxcom FW42, można uzyskać wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści RABAT na numer 80111. SMS można wysłać do 24 godzin od czasu emisji Kupuj na żywo z Orange, czyli do dziś, do godziny 19-tej. Przychodzący SMS z kuponem jest ważny w sklepie Orange przez godzinę (przynajmniej tak było podane podczas prezentacji. 

Ważne: SMS-a można wysłać tylko z numeru, który działa w sieci Orange. Wyjątkiem jest FLEX Oraz NJU. W przypadku FLEX-a pewnie trzeba mieć zasilone konto Usługi Premium, inaczej SMS nie zostaje wysłany. W przypadku NJU przychodzi SMS z informacją, że pula promocyjnych kodów została wyczerpana, albo numer nie należy do sieci Orange. Z sieci PLAY przychodzi SMS zwrotny, że numer 811 nie jest uruchomiony w sieci PLAY. Od pozostałych operatorów nie ma SMS-a zwrotnego.

Z numeru Orange przyszła wiadomość SMS z kodem promocyjnym oraz informacją o ważności kodu do 21.11.2023r do godziny 19-tej. W prezentacji była mowa o ważności kodu maksymalnie przez godzinę od otrzymania SMS-a.

Link do sklepu Orange z zegarkiem Maxcom FW42:

https://www.orange.pl/esklep/smartwatche-i-smartbandy/maxcom/maxcom-smartwatch-fw42?_ga=2.3127288.99...

 

EDIT:

Jeżeli ktoś ma chęć skorzystać z z moich kodów promocyjnych na zegarek Maxcom FW42, to podaję mój kod promocyjny:

D32-1AE8-A2AT-72NE

D32-1AE8-D1R9-71ZZ


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Kupuj na żywo w Orange: smartwatche Maxcom

Smartwatche firmy Maxcom są warte tyle co ich telefony...🚮


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19193
  • 55418
  • 749

Kupuj na żywo w Orange: smartwatche Maxcom

@slav72 miałeś taki zegarek? Zawsze to jest tańsza wersja, aby od czegoś zacząć. Jak miałbym sprawdzić, czy dobrze się czuję z zegarkiem, to na pewno w pierwszej kolejności kupiłbym coś tańszego, niż markowego Samsunga za kilka tysi, no chyba, że jestem zdecydowany na 100% na markowego.

Od ponad 30 lat nie miałem ani razu zegarku na ręku i nie zamierzam tego zmieniać.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29498
  • 271

Kupuj na żywo w Orange: smartwatche Maxcom

@ketrasaArtur  zegarek miała siostrzenica, telefon mama, tak że wiem co piszę, niby reklamują się jako polska firma, a w rzeczywistości wszystko produkowane jest w Chinach i to z materiałów najgorszej jakości.

Zanim telefon wylądował w koszu (tzn. poszedł do recyklingu) rozebrałem to ustrojstwo i szkoda że nie porobiłem zdjęć ale uwierz jak były wykonane luty i połączenia taśmowe pomiędzy elementami... przypomniały mi się pierwsze zajęcia ZPT kiedy to uczyłem się lutować... 🤕😁

PS.

Nikt nie mówi o smartach za kilka tysi ale są lepsze sprzęty w podobnych cenach niż Maxcom.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19193
  • 55418
  • 749

Kupuj na żywo w Orange: smartwatche Maxcom

@slav72 obecnie zauważyłem, że pojawia się coraz więcej składanych smartfonów. Któregoś razu porozmawiałem ze sprzedawcą w jednym z marketów. Okazało się, że jednak markowe składane smartfony dłużej wytrzymują, niż konkurencyjne za niższą kwotę. Wiec może coś w tym jest. Telefon Maxcoma miałem, ale tylko przez jakieś dwa może trzy miesiące, póki mój syn się do nie go nie dorwał i go odpowiednio potraktował, że już nie było co zbierać. Więc trudno mi się odnieść w długim czasie użytkowania.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19193
  • 55418
  • 749

Kupuj na żywo w Orange: smartwatche Maxcom

Jak komuś się przyda, to jeszcze dwa kody promocyjne:

D32-1AEP-PPTB-1L8T

D32-1AE8-DBG1-LGE1