Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 24
  • 0

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym

Kupiłem starter z orange jako drugi telefon kto wie może będzie kiedyś to mój główny i sie aż zdziwiłem, naprawde są już numery + 48 452? , da się go jakoś zmienić nie tracąc bonusów i pakietów?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym

@ffxxnn obecnie są już startery z numerami 451 XXX XXX oraz 452 XXX XXX. Zmiany numeru da się dokonać, ale jest to opcja płatna i numer jest przydzielany losowo, niekoniecznie może odpowiadać. Więc jak masz już jakiś ciekawy numer z puli 452, to proponuję przy nim zostać. Zaleta, to że nikt przed Tobą go nie miał.

Więcej informacji na temat zmiany numeru w ofercie na kartę:

https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-numeru-telefonu-w-ofercie-na-karte


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 147
  • 0

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym


@ketrasaArturnapisał(-a)

@ffxxnn obecnie są już startery z numerami 451 XXX XXX oraz 452 XXX XXX. Zmiany numeru da się dokonać, ale jest to opcja płatna i numer jest przydzielany losowo, niekoniecznie może odpowiadać. Więc jak masz już jakiś ciekawy numer z puli 452, to proponuję przy nim zostać. Zaleta, to że nikt przed Tobą go nie miał.

Więcej informacji na temat zmiany numeru w ofercie na kartę:

https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-numeru-telefonu-w-ofercie-na-karte


Ja też bym pozostał przy takim numerze. Chociaż takie numery dla niektórych osób wydają się dziwne. Myślą, że dzwonią do nich niewidomo skąd. 

 

Ja mam akurat mój numer już około 2 lat. Zakupiłem starter i okazało się, ze numer ktoś miał przede mną. Z początku były niechciane połączenia, ale z czasem firmy przestały dzwonić. Dodam, że taką sytuację miałem przy dwóch starterach poprzednim i tym co teraz mam. Niestety sytuacja niechcianym telefonów może wystąpić przy każdym numerze nawet takim, którego jesteśmy pierwszym właścicielem, ale wtedy szansa jest mniejsza. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym


@ffxxnnnapisał(-a)

Ojjjj, to szkoda , mam nadzieje ze wydłużą te 300 gb


Promocja 300 GB na rok została przedłużona do 31 maja 2023r:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-05-2023-r-Promocja-300-GB-za-darmo-przez-rok-w...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym

@slav72 dobrze podpowiadasz, bo @ffxxnn planuje przenieść numer do Orange, więc to promocja w sam raz.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Szukam jakiejś super oferty nie na abonament z czasem określonym

Ja również mogę poleć Orange Free na kartę. O dwielu lat jestem na tej ofercie uzbierałem mnóstwo GB internetu jakieś 7 TB internetu obecnie mam pakiet no limit za 30 zł wszystko ładnie chodzi żadnym problemów.Polecam