Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

@Luki9 zawsze ofertę FLEX możesz sprawdzić samodzielnie. Jeżeli zrezygnujesz do 14 dni, dostajesz zwrot opłaty za plan, ale wtedy nie skorzystasz z kodów polecających.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

Pewnie tak ale przejdę z numerem i co dalej jak bede chciał sie cofnac do oferty na karte Free oczywiście czekamy na wprowadzenie takiej opcji jak bedzie to temat jest do przemyślenia.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

@Luki9 testy zawsze możesz zrobić z nowym numerem, nie musisz używać obecnego.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

ketrasaArtur może i masz rację ale jednak nie skusze się na typu aplikację Flex. Kiedyś tworzyłem z operatorem taką aplikację i wiem jak to się kończy. Nie zrozum mnie źle, że neguję, że nie jest doskonała do póki ma klientów jest ok, ale bywają również, że może i tak być że kiedyś w przyszłości. Nie mówię że to będzie oferta Flex taka aplikacja będzie nie wystarczająca dobra i w końcu ja zamkną. Bo jak wiadomo kiedyś ktoś coś podobnego posiadał nie pamiętam tylko jaki to był operator. Chyba Play ale nie będę zgadywał. Klienci mieli później problemy ze swoimi numerami, o co najważniejsze z przeniesieniem swoich usług do innych operatorów a to już nie złe cyrki...

 

 

 

_______________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

@Luki9 zgadza się. To aplikacja Play Next została zamknięta. Ja osobiście też nie jestem fanką takich nowości. Wiadomo co lubi. Mam nadzieję, że Flex nie podzieli losu fioletowej konkurencji. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

@Luki9 jestem ostrożny do takich rozwiązań z subskrypcją. Dlatego nigdy nie aktywuję swoich głównych numerów. Wolę tradycyjne, sprawdzone rozwiązania. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

@Luki9  nie wiem jak za granicą, ale Flex ma się dobrze, mniej problemów mam, niż jak na kartę w Orange 😎

Aplikacja działa jak trzeba i moim zdaniem lepiej niż Mój Orange 😆

Ale to moje zdanie, inni mogą mieć odmienne zdanie 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Rozmowy na komórkę i stacjonarne bez limitu

Tu się z Tobą @IreneuszCD zgodzę. Apka FLEX lepiej działa niż apka Mój Orange.