Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta z niewygasającym pakietem internetu

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1735
  • 8457
  • 65

Oferta z niewygasającym pakietem internetu

@Ianus72 Możesz jeszcze włączyć promocję 300GB na rok. SMS 300GB na 811.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 232
  • 954
  • 4

Oferta z niewygasającym pakietem internetu

Sprawdziłem to co napisał @Samotnick i potwierdzam, że działa.

Dostałem na razie kolejne 25GB od razu z roczną ważnością.

Czyli w skali roku będę miał łącznie do dyspozycji grubo ponad 400 GB, które w dodatku można będzie w razie niewykorzystania przenieść na kolejny rok....

I to za jedyne 30PLN. To 10 razy więcej niż potrzebuję 🙂

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1735
  • 8457
  • 65

Oferta z niewygasającym pakietem internetu

Ja włączyłem dwa dni temu na numerze przeniesionym z nju na kartę. Ta promocja kosztuje minimum 12 * 5 zł. Pamiętaj aby raz w miesiącu doładować. Te pieniądze możesz później wykorzystać na przedłużenie ważności GB na kolejny rok. I dodatkowo wpadną GB za doładowania.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 232
  • 954
  • 4

Oferta z niewygasającym pakietem internetu

No właśnie - pytanie czy muszę co miesiąc doładować za 5zł, czy jednak wystarczy na pewno tylko jakiś ruch internetowy na koncie? Konto na połączenia wychodzące też jest ważne przez rok i jeżeli nic nie doładuję ale poleci z konta kilka MB to co się wydarzy?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18553
  • 53135
  • 720

Oferta z niewygasającym pakietem internetu

@Ianus72 jeżeli chcesz skorzystać z pakietu 25 FB co miesiąc, to trzeba doładowywać konto co miesiąc 5 zł.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1735
  • 8457
  • 65

Oferta z niewygasającym pakietem internetu

@Ianus72 Musisz doładowywać za minimum 5 zł aby otrzymywać 25GB. Wydasz jeszcze 55 zł ale będziesz miał środki na przedłużanie GB na dwa kolejne lata. I 137,5GB za doładowania (w skali roku).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 232
  • 954
  • 4

Oferta z niewygasającym pakietem internetu

🙂Czyli optymalnie byłoby rozpocząć korzystanie z tego 12x25 od siódmego miesiąca ważności konta. Doładowałbym 6x5 i byłoby 30 zł na przedłużenie o kolejny rok, i w drugim roku też 6x5 i już bym miał kasę na rok trzeci...

Oczywiście wszystko pod warunkiem, że za pól roku czy za rok byłyby te same zasady 🙂

Ale to już tylko takie dywagacje. Jak wspomniałem to już i tak sporo ponad moje zapotrzebowanie.... ale można pomyśleć o innych opcjach.

W końcu jak dobrze policzyć to można tą metodą mieć jakieś 40GB na miesiąc za około 7-8 zł...

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1735
  • 8457
  • 65

Oferta z niewygasającym pakietem internetu


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1735
  • 8457
  • 65

Oferta z niewygasającym pakietem internetu


@Ianus72napisał(-a)

W końcu jak dobrze policzyć to można tą metodą mieć jakieś 40GB na miesiąc za około 7-8 zł...


Możesz cześć z tych GB zaoszczędzić wykupując usługę Social Pass za 7zł.