Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Najwięcej internetu + no limit rozmowy i sms po przeniesieniu do orange na kartę


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Najwięcej internetu + no limit rozmowy i sms po przeniesieniu do orange na kartę

Dzień dobry, chciałbym przenieść numer z virgin mobile do orange na kartę, uzyskując najwięcej internetu + no limit na rozmowy i smsy, do jakiej taryfy przejść, i jakie kroki wykonać żeby maksymalnie skorzystać z wszystkich dostępnych teraz promocji w orange na kartę.

13 ODPOW. 13

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2390
  • 9898
  • 85

Najwięcej internetu + no limit rozmowy i sms po przeniesieniu do orange na kartę

Hej @Gregmen76 polecam ci ofertę 31 dni bez limitu plus 1200GB (12x100GB) lub ofertę zawsze bez limitu Ile zapłacisz, przez tyle korzystasz, bo ważność konta równa się ilości złotówek. A do tego rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu! podsyłam linka https://doladowania.orange.pl/taryfy

Korzystaj z telefonu bez ograniczeń. Dzięki usłudze Zawsze bez limitu, możesz rozmawiać, pisać i surfować po internecie, ile chcesz. 1zł = 1 dzień nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów + 0,5 GB. Podesle ci linka https://www.orange.pl/view/uslugi-dodatkowe#page-2 musisz wpisać w wyszukiwarce usługi słowa Zawsze bez limitu i przeczytaj sobie. Zdecyduj które oferty są lepsze. 

Przeniesienie numeru moze dokonać online. Prześle ci linka: https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte

Na samym dole jest kafelek przenieś numer i kliknij. Później musisz wpisać numer który chcesz przenieść z danej sieci do Orange a także twoje dane. Jak ci się uda przenieść numer  do Orange to musisz założyć konto na Mój Orange i zalogować się. Co środę będziesz otrzymywać rożne prezenty. Jeśli pomogłem oznacz jako rozwiązane. Pozdrawiam 🙂

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52672
  • 710

Najwięcej internetu + no limit rozmowy i sms po przeniesieniu do orange na kartę

@Gregmen76 jeżeli aktywujesz cykliczny pakiet bez limitu Rozmowy, SMS-y i MMS-y (pierwszy miesiąc promocyjnie) to możesz aktywować pakiet 1200 GB, otrzymujesz 100 GB miesięcznie przez rok:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-07-2023-1200-GB-za-darmo-przez-rok-dla-posiada...

Możesz również aktywować pakiet 300 GB na rok, otrzymujesz 25 GB miesięcznie:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/do-31-05-2023-r-Promocja-300-GB-za-darmo-przez-rok-w...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Najwięcej internetu + no limit rozmowy i sms po przeniesieniu do orange na kartę

@Gregmen76  mogę częściowo powtórzyć to co napisałem tu  dla oferty OFNK.

 

Oczywiście przenosimy do oferty na kartę - domyślnie OFNK (Orange Free Na Kartę)

 

Na przeniesionym teraz numerze, skorzystałbym na początek z promocji w pierwszą środę miesiąca, Pakiet elastyczny 10GB na 10 dni można uruchomić do 28.02.2023 w apce. Te 10 GB zacznie schodzić dopiero po bonusie 2 GB za przeniesienie.

Wykorzystać GB.

 

Wersja 1 dla dysponujących od razu dużą gotówką

Uzbierać doładowaniami po 5 zł  na jednorazowy pakiet NL za 360 zł na 365 dni w którym przy uruchomieniu w apce lub na stronie MO mamy bonus 2 TB

 

Wersja 2 dla oszczędnych

Doładować kwotą 5 zł przez stronę lub w apce.

wysłać SMS START pod numer 814 (NL na 31 dni +100GB z 1200GB)

po 33 dniach od przeniesienia dla 10 zł dać zgody

SMS TAK 80290

Mamy 15 zł i dokupujemy i skumujemy kolejny NL cykliczny (w czasie działania pierwszego) na 31 dni ale za 15 zł (15GB +100GBz 1200GB)

SMS CYKL pod numer 816.

 

Ważność NL jeszcze można przedłużyć i skumulowac jednorazowym za 15 zł o 31 dni

SMS START pod numer 815 (15GB i do sprawdzenia czy doda 100GB z 1200GB)

 

NL ważny będzie zapewne aż do Majówki, która będzie miała darmowy NL przedłużający o kilka dni.

 

 

Część wspólna dla

Promocję 300GB włączyłbym jak najpóźniej bo ma dodatkową własność - praktycznie daje daje RWK dla GB z doładowań.  Na przeniesionym numerze GB z doładowań już są ważne rok.

 

Praktycznie najlepiej doładowywać po 5 zł w apce lub przez stronę i nigdy większą kwotą - to najprostsze zabezpieczenie przed ekstra płatnymi usługami i daje najwięcej GB z każdej zainwestowanej złotówki.

 

PS. SMSy pod podane wyżej nr są darmowe


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Najwięcej internetu + no limit rozmowy i sms po przeniesieniu do orange na kartę

czy można połączyć Twoje wskazówki z tym poradnikiem?

https://www.pepper.pl/promocje/niezla-opcja-w-ofnk-nawet-4685-gb-minutysmsmms-bez-limitu-na-3-miesia...

 

po przeniesieniu numeru dostaję to:

Przenosząc numer otrzymujesz

Internet

2 GB

Ważność konta

1 rok

Karta SIM

Uniwersalna

 

Bez limitu + 15 GB (wersja cykliczna)

31 zł za mies.

czy na  koncie po przeniesieniu dostaję jakieś złotówki na start?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Najwięcej internetu + no limit rozmowy i sms po przeniesieniu do orange na kartę


@Gregmen76napisał(-a)

czy można połączyć Twoje wskazówki z tym poradnikiem?

https://www.pepper.pl/promocje/niezla-opcja-w-ofnk-nawet-4685-gb-minutysmsmms-bez-limitu-na-3-miesia...


Praktycznie wersja 2 to jest prawie to samo to co na pieprzu podał Karlos tylko nie ma 5 zł że startówki a jest 10 zł za zgody. Nie korzysta się z właściwości startówki (raczej nie będzie 100GB z 1200GB przy jednorazowym za 15 zł).

Złotówek nie ma ale jest promocja Więcej czasu na INTERNET za 29 zł błędnie zwana zwykłym RWK.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52672
  • 710

Najwięcej internetu + no limit rozmowy i sms po przeniesieniu do orange na kartę

@Gregmen76 po przeniesieniu numeru na koncie masz tylko 2 GB i stan konta jest zerowy, ważny rok czasu.

Resztę aktywujesz wykupując odpowiednie pakiety.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Najwięcej internetu + no limit rozmowy i sms po przeniesieniu do orange na kartę

Po podsumowaniu wskazówek wychodzi mi taka instrukcja na 3 miesiące:

 

1.Przeniesienie numeru do orange free na kartę

2.Po przejsciu do orange mamy: saldo 0zł, 2GB internetu, 1 rok ważności konta, włączony pakiet cykliczny,bez limitu + 15GB za 31zł na miesiąc.

3.Włączamy w aplikacji mój orange, darmowy pakiet internetowy 10GB na 10 dni.

4.Doładować konto za 5zł.

5.Wysłać sms START pod numer 814 (nolimit na 31 dni +100GB z 1200GB)

6.Po miesiącu od przeniesienia dać zgody sms TAK na numer 80290, dostaniemy za to 10zł.

7.Wysyłamy sms START na numer 815 i uruchamiamy jednorazowo za 15zł kolejny nolimit.

8.Doładowujemy konto za 15zł,za tą kwotę skumulujemy kolejny nolimit na 31dni za 15zł, zrobimy to wysyłając sms CYKL na numer 816.
9.W ten sposób będziemy mieli ważne konto 3 miesiące i 145GB.

 

Moje pytanie, co zrobić po tych 3 miesiącach, przypuszczająć, że zostanie mi jeszcze dużo internetu, da się nadal przedłużac no limit 31dni za 15zł?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52672
  • 710

Najwięcej internetu + no limit rozmowy i sms po przeniesieniu do orange na kartę

@Gregmen76 no limit możesz uruchomić pierwszy raz za polowę ceny. Potem będzie się odnawiał cyklicznie w standardowej cenie.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5463
  • 59

Najwięcej internetu + no limit rozmowy i sms po przeniesieniu do orange na kartę

@Gregmen76nie wiedziałem ,że za przeniesienie dają też NL cykliczny dlatego sam trochę pomyśl.

Sprawdziłem:

_przenieś.png

 

prezent 10 GB to są małe szanse wykorzystać bo GB z pakietów elastycznych schodzą na końcu.

Nie wiem czy SMS  START pod numer 814 przejdzie.

Jak nie przejdzie to trzeba wysłać SMS do zapisu do 1200GB.

 

PS. Od kiedy na przeniesionym numerze do OFNK jest NL na 31 dni?