Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?

Hej

Mam kilka pytań odnośnie tych NL.
Na kilku numerach zgromadziłem trochę środków w zł(doładowania po 5 zł w promocji 12x25GB przez rok, ekstra doładowania od Orange itp.) oraz sporo GB (w przegródce z doładowań).
W tej sytuacji odpalenie cyklicznych NL wydaje mi się nie do końca opłacalne - mógłbym odpalić te promocyjne za 15 zł, ale potem odnowiłoby się za 31 zł (35 zł)? To chyba trochę zamyka mi opcję na 200GB z promki 2400 GB na rok i tej drugiej gdzie jest 400GB (4800GB przez rok). A może jest jakiś sposób aby z nich skorzystać? Tylko wtedy chyba nie miałbym w późniejszym terminie uśpionego NL?

I druga sprawa - nie do końca rozumiem o co chodzi z tym guzikiem zwrotu zamrożonych GB co drugi dzień. Czy chodzi tutaj o to, że w okresie uśpienia mogę przywracać sobie ważność GB z usług NL? Zakładam, że to ma sens wtedy gdy nie mamy żadnych GB w przegródce za doładowania, bo te z tego co pamiętam schodzą przed tymi z NL? I jak to się ma do jednorazowych NL - nie rozumiem sformułowania W jednorazowych NL - jednorazowo i po GB.

Dzięki za pomoc


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18787
  • 53819
  • 739

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?

@PurPur GB w promocji 12x25 za doładowanie 5 zł oraz GB z doładowań, to ta sama przegródka. Możesz ważność tych GB wydłużyć na rok korzystając z usługi: Więcej czasu na internet, koszt 29 zł, aktywacja: SMS pod numer 411 o treści AKT 365 lub kodem USSD: *101*365# i zielona słuchawka.

Więcej informacji na stronie: https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/31349/fa1ee392-ea88-4300-9320-b5fa7ab2d5d5.pdf

Ja również bym nie aktywował NL przed wykorzystaniem GB z doładowań. Jeśli jednak aktywujesz NL, to warto by było trzymać ten pakiet cyklicznie, aby GB się kumulowały. Po aktywacji promocyjnego NL, odnowienie jest pakietu za 35 zł.

Do pakietu NL za 31 zł jest pakiet 1200 GB na rok, po 100 GB na miesiąc.

Do pakietu NL za 35 zł jest pakiet 4800 GB na rok, po 400 GB na miesiąc.

Nie korzystałem tak z NL, aby odzyskiwać GB. Ryzykowne, bo można stracić je, wolę pakiety cykliczne, aby było sumowanie i pewność, co obecnie mam na koncie.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1664
  • 5757
  • 67

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?

@PurPurPrzeczytaj z 10 razy regulaminy cyklicznych i jednorazowych NL.

Cechy wspólne: cykliczne i jednorazowe zapewniają minimalną ważność konta głównego na rozmowy wychodzące o 31 dni dłużej niż same są ważne. Mogą, ale nie muszą zapewnić identyczną minimalną ważność GB z doładowań i dlatego tego nie ma w regulaminie.

Cykliczne i jednorazowe od razu nie są wyłączane po utracie ważności a są zawieszane=uśpione odpowiednio na 93 dni (cykliczne) albo 31 dni (jednorazowe). Jak w czasie zawieszenia zapewnisz środki na odnowienie cyklicznego lub aktywujesz przedłużysz dowolnym NL to tzw. zamrożone GB są przywracane, a NL otrzymuje nową datę ważności i od tej daty liczony kolejny okres możliwego zawieszenia bez utraty na zawsze GB.

Guzik to pojawia się w aplikacji MO po rozwinięciu NL w stanie zawieszenia.

Wszelkie środki (aktywne i zamrożone) są widoczne na stronie MO po kliknięciu guzika [szczegóły oferty]

 

Tylko ostrzegałem, że  z guzika [Zwrot zamrożonych GB] lepiej nie korzystać w jednorazowych NL, bo owszem same GB zostaną przywrócone do końca następnego dnia bez wydania złotówki, ale nie wykorzystane nie zostaną ponownie zamrożone.

 

Można mieć wszystkie promocje 1200GB, 2400GB i 4800GB aktywne.

W MO nie jest widoczna 1200GB.

Dopóki nie wyłączy się NL  lub nie wyczerpie się limitu GB z tych promocji to można otrzymywać paczkę 100GB albo 200GB albo 400GB do końca świata i jeden dzień dłużej.

 

PS. Na nowej startówce lub przeniesionym numerze skorzystałbym z darmowego cyklicznego NL z  promką 4800GB tzn. wysłał bym SMSa START na nr 814 pod koniec trwania promocji tzn. 31 marca 2024r. A wcześniej, skorzystałbym ze 100 GB za rejestrację w aplikacji MO i 200GB za zgody.