Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 106
  • 0

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?

Mam zgromadzonych dużo GB na koncie bonusowym. Większość z nich pochodzi z wakacyjnego pakietu z tamtego roku (paczki 25gb co miesiąc). Do tej puli wpadają też bonusy za doładowanie w Mój Orange. Teraz wakacyjny pakiet już mi się kończy i nie wiem czy jest jakaś inna opcja przedłużenia tych GB oprócz usługi więcej czasu na internet (bodajże 29 zł za roczną ważność)? Czy nie ma jakiegoś pakietu za 5zl który przedłuży mi te środki o 30 dni?

22 ODPOW. 22

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2437
  • 10099
  • 91

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?

Cześć @Deftowski 

Znalazłem taki regulamin Regulamin usługi „Więcej czasu na Internet” obowiązuje od 04 lutego 2019 r. ze zmianami od 17 października 2019 r. ze zmianami od 2 marca 2021 r.

Więcej czasu na Internet”, zwana dalej „Usługą”, to usługa promocyjna dostępna dla Abonentów taryfy Orange Free na kartę. W ramach Usługi Abonent ma możliwość odpłatnego przedłużenia ważności zgromadzonych bonusowych środków na Internet (dalej „Bonus”).

Przesyłam Ci najważniejsze punkty regulaminu:

2.Abonent może wybrać, o ile dni chce przedłużyć ważność Bonusu: są  trzy terminy co do wyboru  przedłużenia ważności  zgromadzonych bonusowych środków na Internet 7, 31 i 365 dni. Na 7 dni wynosi  3zł, 31 dni to 7zł a 365 dni wynosi 29zł

5. Przedłużeniu ulegają środki na Internet zsumowane w ramach:
a. bonusu gigabajtów na start po aktywacji startera w Orange Free na kartę,
b. bonusów gigabajtów przyzwanych po doładowaniu konta w ramach promocji „Internet za
darmo”,
c. środków z innych usług i promocji, które są sumowane ze środkami z wyżej wymienionych
usług.
6. Warunkiem przedłużenia ważności bonusowych środków jest:
a. posiadanie ważnego konta głównego na połączenia wychodzące
b. posiadanie ważnych środków na Internet
c. posiadanie środków na opłacenie przedłużenia zgodnie z tabelą w pkt. 2

11. Usługa łączy się z innymi promocjami i usługami promocyjnymi dostępnymi w taryfie Abonenta, chyba że regulamin danej promocji lub usługi promocyjnej stanowią inaczej.

Więcej informacji w załączonym pliku regulaminie

@Deftowskijeszcze myślałem o jednym regulaminie  Regulamin usługi „Więcej czasu na promocyjne gigabajty” obowiązuje od 10 września 2021 r.. Przeglądałem ten regulamin i są w tym regulaminie pewne wyjątki w punkcie 11 że usługa nie przedłuża ważności środków przyznanych w ramach:

a. Bonusów po doładowaniu konta w taryfie Orange Free na kartę
b. Bonusów po doładowaniu konta online w taryfie Orange Free na kartę
c. Bonusów na start w Orange na kartę
d. Pakietów gigabajtów w usługach płatnych.

Przesyłam Ci też drugi regulamin Regulamin usługi „Więcej czasu na promocyjne gigabajty”
obowiązuje od 10 września 2021 r.

Wydaje mi się, że ten pierwszy regulamin co podesłałem będzie korzystniejszy dla Ciebie bo nie są wymienione wyjątki tak jak w drugim regulaminie w którym są podane wyjątki w punkcie 11 regulaminu usługi „Więcej czasu na promocyjne gigabajty”

Pozdrawiam 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18725
  • 53617
  • 735

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?

@Deftowski najpewniejszym rozwiązaniem do przedłużenia GB będzie więcej czasu na internet, jak wspomniałeś koszt 29 zł. Usługa przedłuży również ważność konta głównego (złotówkowego). 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2118
  • 11902
  • 54

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?


@Deftowskinapisał(-a)

Mam zgromadzonych dużo GB na koncie bonusowym. Większość z nich pochodzi z wakacyjnego pakietu z tamtego roku (paczki 25gb co miesiąc). Do tej puli wpadają też bonusy za doładowanie w Mój Orange. Teraz wakacyjny pakiet już mi się kończy i nie wiem czy jest jakaś inna opcja przedłużenia tych GB oprócz usługi więcej czasu na internet (bodajże 29 zł za roczną ważność)? Czy nie ma jakiegoś pakietu za 5zl który przedłuży mi te środki o 30 dni?


Jaki sens wydłużać na 30 dni konto i Bonusowe GB?

Wydłużasz na rok za 29 zł i masz święty spokój, ja tak zrobiłem na 2 numerach, nie muszę sprawdzać do kiedy co ważne.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1836
  • 8901
  • 70

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?

@ketrasaArtur Ja dzisiaj zmaściłem. Uruchomiłem WCzNI za 29 zł i tak jak napisałeś termin połączeń wychodzących również zmienił się na rok plus jeden dzień. Ale, potem stwierdziłem, że skoro tak to nie potrzebuję mieć włączonej usługi KWR i ją wyłączyłem. I zdziwiłem się, że ważność konta zmieniła się na 30 dni/180 dni. Szkoda, że przy takich zmianach nie ma informacji o ich efekcie przed zaakceptowaniem operacji. Człowiek uczy się najlepiej na własnych błędach a nauka kosztuje.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2847
  • 7187
  • 189

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?

Sprawdź w aplikacji lub stronie Mój Orange, czy nie ma możliwości samemu cofnąć zmiany. Jeśli nie to skontaktuj się z BOK, powinni pomóc.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 106
  • 0

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?

@Pablo5 Co w takiej sytuacji gdy ważność na połączenia wychodzące się zakończy a gigabajty będą nadal ważne? Pewnie nie będę mógł z nich korzystać jeżeli nie przedłużę poł. wychodzących?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18725
  • 53617
  • 735

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?

@Deftowski jeżeli ważność konta głównego jest krótsza niż ważność konta GB, to po zablokowaniu połączeń wychodzących z GB też nie skorzystasz, bo będą zablokowane. Priorytetem jest ważność na połączenia wychodzące, czyli ważność konta głównego.

 

@Samotnick warto na infolinii porozmawiać w tej sprawie, może konsultant naprawi popełniony błąd i wydłuży ważność konta.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2118
  • 11902
  • 54

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?

@Samotnick jesteś tu na forum i taką gafę strzeliłeś 🙃

Trzeba było najpierw podpytać tu, teraz to będzie trudno odkręcić, Orange niechętnie przywraca takie zmiany i czasem to jest niewykonalne, ale spróbować można 😎


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1836
  • 8901
  • 70

Jak przedłużyć ważność bonusowych gigabajtów?

@IreneuszCD Wiesz, to taki numer do testowania. Kupiłem aby liznąć trochę wiedzy o ofercie na kartę. Normalne numery mam w nju. Ale zdziwiłem się, że mi zabrało korzyść za którą zapłaciłem. W tej ofercie to chyba trzeba się habilitować.