Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet mobilny LTE około 150 GB

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 100
  • 0

Internet mobilny LTE około 150 GB

Szukam oferty internetu mobilnego. Miesięczne zużycie około 150GB, może być więcej ale nie mniej niż 100GB. Najchętniej oferta na kartę lub umowa bezterminowa. Potrzebuję tylko internet, rozmowy/smsy są niepotrzebne. Czy są dla mnie jakieś opłacalne rozwiązania?

 

Na chwilę obecną różni operatorzy oferują spore ilości GB "na start" za 15 zł (starter i doładowanie), Orange zapewne też coś takiego ma więc szukam czegoś podobnego co być może uwolni mnie od wymiany karty SIM co miesiąc

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18447
  • 52732
  • 711

Internet mobilny LTE około 150 GB

@Deftowski faktycznie na start można zyskać duże ilości GB za niską kwotę. Inaczej wygląda sytuacja, jeśli chcesz dalej kontynuować utrzymanie tej samej karty SIM, z dużą ilością GB co miesiąc.

 

FLEX oferuje nielimitowany internet za kwotę 80 zł miesięcznie. W ramach tej opłaty możesz aktywować maksymalnie 4 karty SIM i/ lub eSIM, czyli 4 urządzenia mobilne korzystają z tej samej puli GB, ten sam numer.

 

Oferta na kartę:

Można aktywować pakiet 4800 GB na rok, czyli 400 GB co miesiąc, ale trzeba wykupić pakiet bez limitu za 35 zł miesięcznie. W tym pakiecie też są dodatkowe 25 GB, które sumują się, jeśli ich nie wykorzystasz. Razem daje to miesięcznie 425 GB.

Jest też deko tańsze rozwiązanie, pakiet 1200 GB na rok, czyli 100 GB co miesiąc, koszt pakietu bez limitu do aktywacji wspomnianych GB wynosi 31 zł miesięcznie. Również są dodatkowe 30 GB w ramach pakietu, które się sumują, jak nie wykorzystasz. Razem daje miesięcznie 130 GB.

Dodatkowo doładowanie numeru daje też GB. W przypadku kwoty 35 zł, aby zapewnić utrzymanie aktywnego pakietu bez limitu, daje 17,5 GB + 10 GB jeśli doładowanie jest online.

Zakładając, że doładowanie będzie realizowane co miesiąc, nożna aktywować pakiet 300 GB na rok, czyli 25 GB co miesiąc.

Reasumując wszystkie założenia opisane wyżej można uzyskać następujące ilości GB miesięcznie:

Przy pakiecie bez limitu za 35 zł masz pakiet 477,5 GB.

Przy pakiecie bez limitu za 31 zł masz pakiet 182,5 GB.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18447
  • 52732
  • 711

Internet mobilny LTE około 150 GB

@Deftowski faktycznie na start można zyskać duże ilości GB za niską kwotę. Inaczej wygląda sytuacja, jeśli chcesz dalej kontynuować utrzymanie tej samej karty SIM, z dużą ilością GB co miesiąc.

 

FLEX oferuje nielimitowany internet za kwotę 80 zł miesięcznie. W ramach tej opłaty możesz aktywować maksymalnie 4 karty SIM i/ lub eSIM, czyli 4 urządzenia mobilne korzystają z tej samej puli GB, ten sam numer.

 

Oferta na kartę:

Można aktywować pakiet 4800 GB na rok, czyli 400 GB co miesiąc, ale trzeba wykupić pakiet bez limitu za 35 zł miesięcznie. W tym pakiecie też są dodatkowe 25 GB, które sumują się, jeśli ich nie wykorzystasz. Razem daje to miesięcznie 425 GB.

Jest też deko tańsze rozwiązanie, pakiet 1200 GB na rok, czyli 100 GB co miesiąc, koszt pakietu bez limitu do aktywacji wspomnianych GB wynosi 31 zł miesięcznie. Również są dodatkowe 30 GB w ramach pakietu, które się sumują, jak nie wykorzystasz. Razem daje miesięcznie 130 GB.

Dodatkowo doładowanie numeru daje też GB. W przypadku kwoty 35 zł, aby zapewnić utrzymanie aktywnego pakietu bez limitu, daje 17,5 GB + 10 GB jeśli doładowanie jest online.

Zakładając, że doładowanie będzie realizowane co miesiąc, nożna aktywować pakiet 300 GB na rok, czyli 25 GB co miesiąc.

Reasumując wszystkie założenia opisane wyżej można uzyskać następujące ilości GB miesięcznie:

Przy pakiecie bez limitu za 35 zł masz pakiet 477,5 GB.

Przy pakiecie bez limitu za 31 zł masz pakiet 182,5 GB.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Internet mobilny LTE około 150 GB

@ketrasaArtur

zastanawia mnie , który  posiadacz takiej dużej ilości GB , jak to policzyłeś , wykorzysta taką paczkę  w ciągu jednego miesiąca ?

Pozdrawiam. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1655
  • 8192
  • 64

Internet mobilny LTE około 150 GB

@jan1 Karta w routerze, kilku użytkowników, streaming, kamery monitoringu…


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Internet mobilny LTE około 150 GB

@jan1 ja wykorzystuję takie ilości, a w porywach nawet większe miesięcznie, z tego między innymi powodu mam prawdziwy no limit w abo (ale to nie w OPL).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18447
  • 52732
  • 711

Internet mobilny LTE około 150 GB

@jan1 wszystkie informacje są dostępne na stronie orange. Przeczytałem i zsumowałem.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 344
  • 1228
  • 1

Internet mobilny LTE około 150 GB

@ketrasaArtur ,

@slav72  , @Samotnick , bardzo  dziękuję  wszystkim za informacje.

Pozdrawiam 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 100
  • 0

Internet mobilny LTE około 150 GB

Nie rozumiem Orange Flex. Pakiet 150GB za 80 zł i za 0 zł mogę włączyć nolimit? No to 150GB czy nolimit? Gdzieś tu jest haczyk, jakaś dodatkowa oplata, zmniejszony transfer?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18447
  • 52732
  • 711

Internet mobilny LTE około 150 GB

@Deftowski po prostu pakiet 150 GB przejdzie do sejfu. Nielimitowany internet trzeba aktywować co miesiąc, prędkość jest nadal taka sama. Nawet jak wykorzystasz najpierw cały pakiet 150 GB, to możesz aktywować nielimitowany internet.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1655
  • 8192
  • 64

Internet mobilny LTE około 150 GB


@ketrasaArturnapisał(-a)

Nielimitowany internet trzeba aktywować co miesiąc


Powaga? Trzeba pamiętać o takich rzeczach?