Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

GB na dłużej

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1678
  • 3

GB na dłużej

bronzub to utna i bedzie bez głowy 😀 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

GB na dłużej


@Iuppiternapisał(-a)

Koleżanki, koledzy.

 

Jakie obecnie są oferty najbardziej opłacalne w temacie przedłużenia swoich GB i nie chodzi o GB promocyjne, a normalne 🙂

 

Z dwa lata temu pamiętam, że za parę zł wleciał mi chyba rok takiej usługi, a jak się ma to na dany dzień?

 

Dziękuję za informację.


O jakie "normalne" GB Ci chodzi? Te z pakietów no limit?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

GB na dłużej


@Iuppiternapisał(-a)

Koleżanki, koledzy.

 

Jakie obecnie są oferty najbardziej opłacalne w temacie przedłużenia swoich GB i nie chodzi o GB promocyjne, a normalne 🙂

 

Z dwa lata temu pamiętam, że za parę zł wleciał mi chyba rok takiej usługi, a jak się ma to na dany dzień?

 

Dziękuję za informację.


@Iuppiter Orange Flex to oferta komórkowa, którą kupujesz i obsługujesz w aplikacji. Łączy zalety oferty na kartę i abonamentu. Co Ty na to?😊oferta Flex.JPG


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

GB na dłużej

@Luki9  Więcej czasu na internet przedłuża konto na wychodzące, bo dawno dawno temu z bonusu za doładowania nie można było korzystać, gdy nie miało się ważnego konta złotówkowego na rozmowy wychodzące. Teraz już z konta 411 można korzystać gdy złotówki są zablokowane - patrz promocja 300 GB. Nawet bałem się, że skoro tak działa promocja 300 GB to zmieni się zasada działania promocji więcej czasu na internet.Przypuszczać można, że w systemie niektóre rzeczy są tak zakorzenione, że bardzo trudno je zmienić aby nie rozwalić innych.

@bronzubW przepisie Karlosa wątpliwości może budzić aktualne działanie promocji 1200 GB. Karlos opisuje tylko konkretny starter.

Na samym początku promocji 1200 GB, to paczkę 100GB dodawało nie tylko przy automatycznym odnowieniu usługi, ale również przy każdym zwiększeniu czasu działania przez dokupienie dowolnego NL nawet jednorazowego za 1 zł, a przy dokupieni specjalnie wybranych NL w odpowiedniej kolejności można było uzyskać dziesiątki TB (było wspomniane na Telepolis). Po przepisie na dziesiątki TB szybko załatano niuanse i poprawiono przy okazji kumulację dni w NL - przy pewnej kolejności nie działała kumulacja czasu.

 

PS. Regulaminowo 1200 GB jest przez rok.

Stawiam następujące pytanie:

Czy dokupienie lub skorzystanie z darmowej promocji jednorazowego NL nie spowoduje, że będzie mniej paczek 100 Gb za automatyczne odnowienie usługi NL na 31 dni ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

GB na dłużej

@andrzej1441 , z ciekawości wszedłem na Telepolis:

Pakiety no limit i bonus w Orange Free na kartę-(Karlos20) - "sprawdziłem MO (www), aktywacja starych no-limitów powróciła, przenieśli je do zakładki "Usługi dodatkowe".
Aktualne dostępne opcje do włączenia:
> Rozmowy i SMSy bez limitu + pakiet GB (wersje jednorazowe) - PROMOCJA > Rozmowy i SMSy bez limitu + 10 GB na 31 dni (25 zł)
/// tylko dla numerów aktywnych przed datą 19.09.2019 ///
Pozostałe są w usługach aktywnych, czyli cykliczne NL za 25 co 31 dni lub 7 zł co 7 dni.
Nowe no-limity pozostały w zakładce "Usługi bez limitu", wraz z opcjami jednorazowymi i cyklicznymi.
Nadal działa promocja w SMSowym kanale: CYKL na 816 (pierwsze 31 dni za 15 zł, potem 31 zł co 31 dni za voice/SMS/MMS + 15 GB) lub START na 815 (wersja jednorazowa za 15 zł, voice/SMS/MMS + 15 GB). Promo cena dostępna dla nowych numerów oraz dla tych, którzy przed 3 listopada nie skorzystali z nich."[koniec cytatu z Telepolis]


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

GB na dłużej

@bronzubU mnie na starym numerze na którym nie mam aktywnego żadnego NL, a doładowuję po 5 zł i przelewam SMSem na nr z NL cyklicznym nie ma guzika do włączenia starego NL na 31 dni - patrz screen (z usług dodatkowych)

NLstaryMOww.png

Promocje 50% działają ale jak działa 1200Gb z tymi promocjami i z darmowym NL na 31 dni - przepis Karlosa na 345 GB w NL na 93 dni. na innych startówkach niz 50%.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

GB na dłużej

@andrzej1441 , :nie siedzę" w temacie, ale wiele się zmieniło i zmienia od czasu, gdy sam miałem YES. To pewnie efekt wygaszania niektórych ofert, a stare, które zostały, żyją swoim życiem. Nie śledzę na bieżąco regulaminów, więc sięgam tylko wtedy, gdy chcę komuś pomóc😊


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

GB na dłużej

@bronzubregulaminowo jest zapewniana możliwość uruchomienia starych 31-dniowych NL kodem i SMSem.

Strona i aplikacja MO ciągle jest poprawiana. Na stronie MO nawet dzisiaj w usługach dodatkowych przez chwilę można było rozwinąć wersję 31 dniową ale guzika aktywacji nie było.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

GB na dłużej

@andrzej1441 , będę przenosił, to sprawdzę. Trochę czasu jest, by ogarnąć. Ja mam czas, prepaid poczeka😀


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

GB na dłużej

@bronzubTrochę zdziwiłem się propozycji wyboru Flexa jak obecnie na topie jest przeniesienie nr z Flexa do OFNK.

Do testów to nr z fioletu przeniosłem do innej konkurencji działającej wirtualnie na nadajnikach zielonego.