Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

GB na dłużej

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12991
  • 2

GB na dłużej

@andrzej1441 , przeniosłem z abo do Flexa, bo za 25 zł mam główny "guru" i 3 numery w rodzinie po15 zł każdy, ale jednym głównym nie podciągnę im GB, bo kołderka zbyt krótka😀


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 359
  • 1823
  • 3

GB na dłużej

Andrzejku ciekawe rzeczy piszesz tak sie zastanawiam ja mam no limit przedłużony do 23 listopada 2023 jestem na ofercie no limit za 30 zl  oferta cykliczna i tak sie zastanawiam te 100 gb internetu mogę dostać za przedłużenie no limit ale sam system przedłuży czy moge sobie sam to wydłużyć i też dostanę 100 GB internetu ciekawe czy to zadziała jesli sam to dokonam.Jeszcze tego nie sprawdzałem.Ale takze zastanawiałem sie gdybym mial juz wszystkie paczki odebrane 1200 GB i włączył bym pakiet za 90 zl a później go zmienił na 30 tez cykliczny jakby to wszystko działało...Moze w przyszłości taki manewr dokonam kto wie...Czas pokaże 😉


@andrzej1441napisał(-a)

@Luki9  Więcej czasu na internet przedłuża konto na wychodzące, bo dawno dawno temu z bonusu za doładowania nie można było korzystać, gdy nie miało się ważnego konta złotówkowego na rozmowy wychodzące. Teraz już z konta 411 można korzystać gdy złotówki są zablokowane - patrz promocja 300 GB. Nawet bałem się, że skoro tak działa promocja 300 GB to zmieni się zasada działania promocji więcej czasu na internet.Przypuszczać można, że w systemie niektóre rzeczy są tak zakorzenione, że bardzo trudno je zmienić aby nie rozwalić innych.

@bronzubW przepisie Karlosa wątpliwości może budzić aktualne działanie promocji 1200 GB. Karlos opisuje tylko konkretny starter.

Na samym początku promocji 1200 GB, to paczkę 100GB dodawało nie tylko przy automatycznym odnowieniu usługi, ale również przy każdym zwiększeniu czasu działania przez dokupienie dowolnego NL nawet jednorazowego za 1 zł, a przy dokupieni specjalnie wybranych NL w odpowiedniej kolejności można było uzyskać dziesiątki TB (było wspomniane na Telepolis). Po przepisie na dziesiątki TB szybko załatano niuanse i poprawiono przy okazji kumulację dni w NL - przy pewnej kolejności nie działała kumulacja czasu.

 

PS. Regulaminowo 1200 GB jest przez rok.

Stawiam następujące pytanie:

Czy dokupienie lub skorzystanie z darmowej promocji jednorazowego NL nie spowoduje, że będzie mniej paczek 100 Gb za automatyczne odnowienie usługi NL na 31 dni ?



Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 359
  • 1823
  • 3

GB na dłużej

 Ron

Czyli to nie błąd to tak ma wydłużać to super sprawa.To jestem mega zadowolony 💪🙂