Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zatrzymane chwile

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Na dowód, że są myki forumowe, o których wcześniej wspominał @ketrasaArtur . Jak to jest być online, będąc offline? To błąd działania forum?

@Anonim , po Twoim polubieniu to wychwyciłem. Co na to moderatorzy? To normalne zjawisko?

Irek.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim  wczoraj też tak miałem... off-line, byłem on-line 😉

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim  wczoraj też tak miałem... off-line, byłem on-line 😉


Czyli @Anonim da się. Są dziury, a potrzebne są łatki. Jakoś trudno przebijać się z faktami.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Zatrzymane chwile

@Anonim @Anonim takie offline można łatwo zrobić, a działać jak online Emotikon: Mrugający

Trafiłem przez przypadek Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Forum się aktualizuje to problemy takie znikną 😎

Zatrzymam chwilę 🙂

 

Screenshot_2020-01-31-20-21-51-610_com.android.chrome.jpg

 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim , zanim się zaktualizuje...także u Ciebie, to zatrzymam tę chwilę na chwilę Emotikon: Mrugający@ketrasaArtur , pomóż moderatorom w załataniu tej "dziury".

Bogdan.PNG


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Zatrzymane chwile

@Anonim zauważyłem że problem offline pojawia się, jak nie wyloguję się z konta, a komputer przejdzie w tryb uśpienia. Po ponownym wybudzeniu jestem najczęściej offline, ale zalogowany na koncie NO i bez problemu piszę posty.

Więcej zamieszania wprowadza, jak jeszcze do tego zostanie dorzucony smartfon z mobilną wersją NO i z niewylogowanym kontem. 

Pewnie jak by dorzucić zakończenie sesji po czasie bezczynności, to pewnie by poprawiło sprawę, ale jak w trakcie pisania postu sesja się skończy, to post poleci w chmurkę i będzie trzeba się na nowo zalogować. Więc wolę niech zostanie jak jest. Przynajmniej przez jakiś czas jest się duchem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur , to Twoja sprawka i zasługa, że cyferki przybrały układ 5656 Emotikon: Bardzo szczęśliwy

5656.PNG


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Zatrzymane chwile

@Anonim ja tu tylko pociągnął Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Układ całkiem niczego sobie Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@ketrasaArtur , nie czaruj...królujesz na głównej stronie od pierwszego dnia lutego Emotikon: Język

3xArtur.PNGautor rozwiązań.PNG